168,40 NOK/h brutto

Norwegia praca bez znajomości języka produkcja karmy dla zwiarząt od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2015 05:31

Od zaraz szukamy osób do pracy w Norwegii na linii produkcyjnej przy pakowaniu karmy. Oferta z Bergen dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie tymczasowe na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 168,40 NOK/h brutto
Liczba pracowników: 2
Start: od zaraz
Numer referencyjny: produksjonsarbeider/23/15

Zadania:
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na hali
– prowadzenie prac porządkowych
– pakowanie karmy
– paletowanie towarów
– odmierzanie składników i ich mieszanie

Wymagania:
– bez problemów ze zdrowiem
– dokładność, precyzja
– angielski na poziomie komunikatywnym
– zdolności rachunkowe
– znajomość miar i wag
– zaplanowanie sobie wyjazdu na 3 miesiące
– roczne doświadczenie na danym stanowisku
– osoby z wykształceniem o kierunku technologia żywności będą mile widziane

Oferujemy:
– podpisanie umowy bezpośrednio z norweskim pracodawcą
– oferujemy darmowe miejsce do zamieszkania
– szkolenia pracownicze
– wdrożenie w system działania firmy
– strój roboczy
– wsparcie przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– przejazd do Norwegii jest przez nasza firmę możliwy do zorganizowania

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV (po angielsku bądź norwesku) na maila: ArbeidNyheter@yahoo.no w tytule wiadomości należy umieścić: produksjonsarbeider/23/15

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-na-produkcji-karmy-dla-zwierzat-bez-znajomosci-jezyka-bergen-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 4675539743385348

11 komentarzy na “Norwegia praca bez znajomości języka produkcja karmy dla zwiarząt od zaraz Bergen”

  1. witam jestem zainteresowany wyjazdem i praca w Norwegi
    jestem silny fizycznie nie boje sie ciezkiej pracy 514 628 209
    posiadam prawo jazdy b i c .

  2. Wawrzyniec na 27 kwietnia 2015 @ 18:19

    Witam,

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy na w/w stanowisku.
    Proszę o kontakt – 781 028 007 lub na email

    Pozdrawiam,
    Wawrzyniec

  3. Witam. Jestem zainteresowany oferta pracy na stanowisko pracownik produkcyjny. Mam doswiadczenie na podobnym stanowisku i checi do pracy. Od poltora roku przebywam w Wielkiej Brytanii, wiec jezyk angielski nie bedzie stanowil problemu. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury i kontakt meilowy.

  4. Witam , jestem zainteresowany przedstawioną ofertą pracy, kedsz tesz pracowałem na opakowaniach.
    Nomer tel: 739515730

  5. slawomir zembrzuski na 29 kwietnia 2015 @ 19:42

    witam ,podejme prace prosze o odpowjedz e-mail

  6. Jestem zaineresowany Panstwa oferta. Mam doswiadczenie roczne na prosukcji i magazynie.Posiadam badania BHP w jezyky niemieckim. Prosze o kontakt e-mail lub tel.+48 15171358957

  7. Witam, jestem bardzo zainteresowany tą ofertą, mam 8-letnie doświadczenie przy produkcji. Pracowałem 8 lat w WIELKIEJ BRYTANII na produkcji i magazynie. Znam język Angielski w stopniu komunikatywnym i jestem gotowy do pracy od zaraz. Proszę o kontakt e-mail. andi.kolodziejski@interia.eu lub telefonicznie +44 7598076688.

  8. Witam , Roman lat 27 bez nalogow podejme prace od zaraz 724353272

  9. Witam:) Jestem zainteresowana Państwa ofertą.Mieszkam w Bergen.Posługuję się językiem norweskim w stopniu komunikatywnym:)
    Pozdrawiam:)

  10. Krystian Sobek na 22 czerwca 2015 @ 16:58

    Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Bardzo proszę o kontakt w razie pytań pod nr. 510-929-512 . Dziękuję i pozdrawiam Krystian.

  11. Witam. Jestem bardzo zainteresowany ta praca. Wysłałem już Państwu moje CV w języku angielskim na wyżej podany e-mail około tydzień temu. Jestem bardzo pracowity, uczciwy, sumiennie podchodzę do zleconych mi prac. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury na danym stanowisku. Mogę wyjechać w każdej chwili.
    Pozdrawiam.