165 NOK/h brutto

Norwegia praca bez języka od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2016 03:50

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Zatrudnienie w Oslo dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Ogłoszenie aktualne od września 2016.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz
Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia
Stawka godzinowa: 165 NOK na godzinę brutto
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • systematyczne sprzątanie w domach i mieszkaniach u klientów – głównie stałe zlecenia i powtarzalne zadania
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie wycieraniem kurzy, odkurzaniem, myciem podłóg, wynoszeniem odpadów, praniem, itp.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • duża dokładność, pracowitość, odpowiedzialność
  • komunikatywna znajomość języka norweskiego
  • punktualność
  • zdolność do szybkiej i efektywnej pracy
  • miła aparycja
  • pełna dyskrecja

Zapewniamy:

  • samochód firmowy do przejazdów służbowych
  • telefon wyposażony w GPS
  • norweską umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość korzystania z norweskich świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • martyna.grabarczyk@10g.pl

Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-sprzatanie-domow-i-mieszkan-bez-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 27857bb9a95d2327

6 komentarzy na “Norwegia praca bez języka od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Oslo”

  1. Proszę o sprawdzenie poprawności podanego adresu mailowego bo otrzymałam komunikat zwrotny o braku możliwości dostarczenia poczty mailowej na wskazany adres.

  2. Praca w Oslo - sprzątanie domów na 25 sierpnia 2016 @ 13:57

    Dzień dobry,

    Wysłałam aplikację na podany adres, lecz wychodzi błąd i zostaje mi on odesłany. Jestem zainteresowana pracą, prosiłabym o inną możliwość przesłania mojego życiorysu.
    Mój adres mailowy:
    zielinskasia94@gmail.com

    Pozdrawiam serdecznie,

    Katarzyna Zielińska

  3. Pracownik sprzatający na 19 września 2016 @ 19:05

    Jestem zainteresowana pracą sprzątaczki w Norwegii. Proszę o kontakt. Pozdrawiam

  4. Witam, jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Możliwość wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt.

  5. Witam serdecznie!
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą.Mieszkam w Oslo,posiadam stały numer personalny.
    Pozdrawiam.

  6. Witam,
    Jestem zainteresowana pracą, moge ja podjąć od zaraz. Aktualnie przebywam w Oslo.