od 196 NOK na godz.

Norwegia praca bez języka przy sprzątaniu i dezynfekcji od zaraz w Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 maja 2022 20:19

Przy sprzątaniu i dezynfekcji różnych powierzchni ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 196 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie sprzątanie oraz dezynfekcja różnych powierzchni prywatnych, komercyjnych oraz publicznych.

Wymagania:

  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych;
  • dostępność od zaraz;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • dokładność, uczynność, wydajność;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK na mc od osoby;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • stałą umowę dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail:

soknadansatte2021@eclipso.eu z podaniem tytułu: „Norwegia dezynfekcja Oslo + Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-przy-sprzataniu-dezynfekcji-bez-jezyka-oslo-2022/

ID ogłoszenia: 3606277f95e4f85a