153 NOK/h brutto

Norwegia praca z językiem angielskim jako kierowca kat.B od zaraz Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 grudnia 2017 23:32

Dostępna od zaraz praca w Norwegii na stanowisku kierowcy kat.B dla osób z językiem angielskim. Oferta zatrudnienia w Oslo przy przewozie osób na zlecenie firmy UBER.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 153 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przewożeniu osób służbowym autem w firmie UBER
  • kursy będą zamawiane poprzez aplikację mobilną
  • pracownik będzie odpowiedzialny za utrzymywanie czystości w samochodzie

Wymagania:

  • znajomość topografii miasta
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • posiadanie prawa jazdy od co najmniej 2 lat
  • pracowitość i zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji z klientami
  • świetna organizacja czasu

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • wysokie dodatki i premie dla najlepszych pracowników
  • zakwaterowanie za 3000 NOK miesięcznie
  • służbowe auto oraz telefon do dyspozycji

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania CV na adres:

norway-worker@europe.com z dopiskiem “UBR-NW/12/17”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-zaraz-jako-kierowca-kat-b-przy-przewozie-osob-oslo/

ID ogłoszenia: 9555a45203d3fc29

5 komentarzy na “Norwegia praca z językiem angielskim jako kierowca kat.B od zaraz Oslo”

  1. Drodzy Państwo na podany adres, nie można wysłać CV, ciągle występuje błąd

  2. Kierowca Uber OSLO na 13 stycznia 2018 @ 16:46

    Witam jestem zainteresowany pracą jako kierowca Ubera w Oslo
    Mam doświadczeie w tej dziedzinie oraz mieszkałem w Oslo.

    egpw33@poczta.fm
    48 510 61 43 69

  3. Witam, mam doświadczenie w tej dziedzinie, jestem gotów do wyjazdu od zaraz, na 100% będą Państwo zadowoleni ze mnie.

    Proszę o kontakt
    794546617
    damiannweraa@o2.pl

  4. Witam, jestem sainteresowany z oferty kierowca (kat. B) Ubera w Oslo.

    tel. +48533662518

  5. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy jako kierowca UBER’A. Mam doświadczenie w prowadzeniu pojazdów wielkogabarytowych oraz pracowałem jako kurier DPD. Język angielski znam na wysokim poziomie. Jeżeli odpowiada Państwu moje doświadczenie prosiłbym o kontakt. Mój nr telefonu to +48694465061