do ustalenia

Norwegia praca bez znajomości języka na budowie dla malarza od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2017 23:37

Aktualna opcja legalnej pracy w Norwegii dla budowlańców bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnimy Polaków na budowie z Bergen na stanowisku malarza przy wykończeniach.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce pracy: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu zadań przy wykończeniach związanych z malowaniem

Wymagania:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w dużych projektach m.in. szkoły, biurowce, firmy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • posiadanie referencji z poprzednich miejsc pracy
  • zdolność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Norwegii na atrakcyjnych warunkach
  • legalną pracę u znanego i cenionego na rynku pracodawcy
  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • opłacanie składek przez pracodawcę
  • bezpłatne ubrania robocze oraz narzędzia do pracy
  • płatne zakwaterowanie w pokoju dla jednej osoby
  • ubezpieczenie dla pracowników

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

cv@jobforce.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-malarz-na-budowie-ogloszenie-pracy-w-norwegii-bergen-bez-jezyka-norweskiego/

ID ogłoszenia: 4158ebf1185ee34

6 komentarzy na “Norwegia praca bez znajomości języka na budowie dla malarza od zaraz Bergen”

  1. Witam jestem zainteresowany ta ofertą myśle ze jestem odpowiedni na to stanowisko proszę o kontakt 517798706

  2. Jestem zainteresowany tą oferta +48609376916

  3. Krzysztof na 16 maja 2017 @ 13:16

    Witam jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt .pozdrawiam Krzysztof 517129917

  4. Witam jestem w takiej sytuacji ze bardzo zależy mi na pracy w Norwegi, jestem dyspozycyjny od zaraz młody energiczny 25 lat oczywiście pozytywnie nastawiony na nowe wyzwania i na ludzi:) pracowałem na budowie czekam na kontakt 514265058

  5. Witam jestem zainteresowany ofertą pracą w Norwegii opis kurtki jestem w zawodzie 16 lat wykaczenia po klucz Kafelkarz. Malarz system płyt GK czyli wszystko związane z płytami pułki fale koła. Gipsowanie. Panele. Montaż drzwi I okien proszę o kontakt 782682015

  6. POSZUKUJE PILNIE PRACY PROSZE O KATAKT + 47 405 80 459