179 NOK brutto/h

Norwegia praca bez znajomości języka na budowie przy rozbiórkach od zaraz Drammen 2021

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lutego 2021 20:17

Z bezpłatnym zakwaterowaniem pracy w Norwegii na budowie. Zatrudnienie od zaraz w Drammen dla budowlańców przy rozbiórkach bez znajomości języka norweskiego. Znajomość języka angielskiego mile widziana.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Lokalizacja: Drammen.

Wynagrodzenie: 179 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac związanych z rozbiórkami wewnątrz budynku, który będzie przygotowywany do całkowitego remontu;
  • pracownik będzie zajmował się skuwaniem kafelków, demontowaniem armatury, stolarki okiennej i drzwiowej oraz zrywaniem sufitów podwieszanych itp.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna, siła;
  • dostępność od zaraz na przynajmniej 2 miesiące;
  • obecnie oferta skierowana jest dla osób, które już przebywają w Norwegii albo w Szwecji;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie na budowie, a szczególnie przy wyburzeniach;
  • miele widziane będą osoby z własnym samochodem, a najlepiej busem, gdyż konieczny jest codzienny dojazd z miejsca zakwaterowania.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • umowę tymczasową, która będzie podpisywana bezpośrednio z firmą norweską;
  • możliwość podjęcia pracy na zasadzie B2B, ale należy założyć norweską działalność.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Rozbiórki Drammen 2021”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-na-budowie-przy-rozbiorkach-w-drammen/

ID ogłoszenia: 40360216a6b096e0