156,80 NOK brutto/h

Norwegia praca 2019 bez znajomości języka na magazynie z odzieżą od zaraz Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 lipca 2019 21:10

Od zaraz aktualna oferta pracy w Norwegii 2019 na magazynie hurtowni odzieży dla magazynierów bez znajomości języka. Pracodawca z Fredrikstad zapewnia bardzo dobre warunki współpracy.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: 156,80 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • rozładowywanie dostaw i rozkładanie artykułów w obrębie magazynu;
  • wykonywanie prac porządkowych;
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym;
  • kontrolowanie odzieży wchodzącej wychodzącej z magazynu;
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji;
  • zbieranie zamówień;
  • pakowanie oraz komisjonowanie;
  • montowanie zabezpieczeń antykradzieżowych.

Wymagania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • chęć pracy na zmianie nocnej;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • znajomość obsługi komputera;
  • zaletą będzie znajomość j. angielskiego;
  • wysoka sprawność fizyczna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na zmianie nocnej;
  • stałe godziny pracy;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • norweską umowę o pracę – najpierw próbną na 3 miesiące, a dla najlepszych możliwość przedłużenia jej;
  • szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą się zgłaszać poprzez wypełnienie formularza na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2019 z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-odziezowym-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 7435d277a9d54888