152,40 NOK brutto/h

Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji pizzy mrożonej od zaraz Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2020 18:29

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na produkcji pizzy mrożonej. Zatrudnienie w fabryce z Bergen bez znajomości języka dla Polaków z zakwaterowaniem bezpłatnym, które organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 152,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji przy taśmociągu;
  • pracownik będzie samodzielnie przygotowywał składniki, obsługiwał maszyny produkcyjne, dbał o wysoką jakość produkcji, ale też przygotowywał sosy oraz układał składniki na cieście, pakował itp.;
  • może to być praca na każdym etapie produkcji, co będzie zależało od przydzielenia pracownika do danego stanowiska.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • odzież roboczą;
  • środki ochronny osobistej;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-na-produkcji-pizzy-mrozonej-od-zaraz-bergen-2020/

ID ogłoszenia: 6235ea6bd4f7ce87

3 komentarze na “Norwegia praca bez znajomości języka na produkcji pizzy mrożonej od zaraz Bergen”

  1. Witam interesuje mnie wasza oferta mam doświadczenie przy produkcji pizzy ,jestem gotowy podjąć pracę od zaraz . Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

  2. Krzysztof na 7 maja 2020 @ 22:37

    Witam jestem zainteresowany pracą w Norwegii proszę o kontakt

  3. Witam jesteśmy zainteresowani z chłopakiem pracą od 13 czerwca. Proszę o kontakt