do ustalenia

Norwegia praca bez znajomości języka od zaraz produkcja lodów Gjelleråsen

  • Miasto lub region: Gjelleråsen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 maja 2015 02:45

Producent lodów szuka od zaraz osób do pracy w Norwegii. Oferta z Gjelleråsen dla Polaków bez znajomości języka norweskiego na wakacje Zatrudnienie dla 3 pracowników.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Gjelleråsen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Liczba stanowisk: 3
Start: od zaraz

Zadania:
– wspieranie pracowników w czynnościach przyśpieszających pracę produkcyjną
– donoszenie składników
– mieszanie produktów
– obsługiwanie maszyn
– kontrolowanie jakości gotowych wyrobów
– itp.

Wymagania:
– doświadczenie spożywcze jest pożądane
– znajomość i przestrzeganie zasad BHP
– zaplanowanie wyjazdu na czerwiec
– możliwość pozostania w Norwegii do końca sierpnia
– zdolność do pracy w grupie
– samodzielność, aktywność
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim (poziom komunikatywny)

Oferujemy:
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy w cenie około 5 tys. NOK za miesiąc
– 3 miesięczny kontrakt
– podpisanie umowy bez pośredników
– pomoc w pierwszych dniach
– możliwość skorzystania ze wsparcia norweskiego opiekuna
– ubezpieczenie NNW

Aplikacja:
Aplikacja poprzez stronę: http://bit.ly/19WiKsj z zaznaczeniem: produkcja lodów 2015.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferty-pracy-w-norwegii-na-produkcji-lodow-bez-jezyka-fabryka-w-gjellerasen/

ID ogłoszenia: 8405567b0014fc11

3 komentarze na “Norwegia praca bez znajomości języka od zaraz produkcja lodów Gjelleråsen”

  1. Aleksandra lody na 29 maja 2015 @ 18:53

    Witam jesteśmy gotowi do pracy ja i mój chłopak proszę o kontakt : 693409958 lub E-mail : olusss12@onet.pl

  2. Wraz z narzeczona jestesmy zainteresowani praca na okres wakacyjny ( do konca sierpnia) jestesmy gotowi do wyjazdu. Posiadam prawo jazdy kat.b. oraz wazne bad.sanepidowskie. prosze o kontakt.
    Email : mtkow@wp.pl
    Tel: 507766006

  3. Krystian Sobek na 22 czerwca 2015 @ 16:38

    Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Proszę o kontakt w celu dalszych informacji pod nr 510-929-512 . Dziękuję i pozdrawiam Krystian 🙂