175 NOK/h brutto

Norwegia praca bez znajomości języka przy pakowaniu zmówień Oslo od zaraz

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 listopada 2015 23:58

Dam od zaraz pracę w Norwegii dla pakowaczy bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Oferta z Oslo przy pakowaniu zamówień składanych drogą elektroniczną. Zatrudnienie dla 4 osób już od 16 listopada.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 175 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba pracowników: 4
Numer referencyjny: nw/043/15

Zadania:
– osoba zatrudniona pracuje na magazynie gdzie znajdują się: gadżety, książki, CD, drobna elektronika i zabawki
– pracownik obsługuje sklep internetowy (zbiera zamówienia i przygotowuje paczki do wysyłki)
– specjalne przesyłki należy zapakować ozdobnie
– porządkowanie stanowiska

Wymagania:
– zdolność podjęcia pracy zmianowej oraz w weekendy
– chęć wyrobienia nadgodzin
– szybkie wykonywanie zadań
– elastyczność godzinowa
– posiadanie zmysłu estetycznego
– zaplanowanie wyjazdu na 16 listopada
– pozostanie w Norwegii do 18 grudnia
– angielski na poziomie komunikatywnym w mowie jak i piśmie
– posiadanie konta walutowego będzie atutem

Oferujemy:
– legalną pracę od 16 listopada do 18 grudnia
– wolne stanowiska dla 4 osób
– dodatki do wynagrodzenia podstawowego
– podpisanie umowy z norweską agencją zatrudnienia
– darmowe miejsce do spania
– wypełnienie wszystkich niezbędnych formalności
– nie pobieramy opłat za rekrutację
– możliwe jest otrzymywanie wynagrodzenia w systemie tygodniowym

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na maila: norwayworker@europe.com
Proszę pamiętać o dołączeniu odpowiedniej klauzuli umożliwiającej przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-tymczasowa-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-zamowien-prezentow-oslo/

ID ogłoszenia: 272564356bf758c0

Linki sponsorowane

5 komentarzy na “Norwegia praca bez znajomości języka przy pakowaniu zmówień Oslo od zaraz”

  1. Witam . Jestem zainteresowany ofertą. Jeżeli nadal jest aktualna , proszę o kontakt.

  2. Witam.Jestem zainteresowany ofertą. Proszę o kontakt.

  3. jestem zainteresowana ofertą pracy bardzo proszę o kontakt tel.+48606672381 pozdrawiam Maria Skibiak

  4. Witam.Jestem zintresowany waszam ofertom pracy i znam język angielski i proszę o kontal kinga.makrocka@poczta.onet.pl

  5. Witam! Chętnie podejmę się pracy .