od 210Nok/h

Norwegia praca dla dekarzy na budowie w Oslo od zaraz

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2017 00:07

Od zaraz propozycja podjęcia pracy w Norwegii dla dekarzy na budowie w Oslo. Zatrudnienie w nowym projekcie przy układaniu papy/folii oraz montażu blachy na rąbek.

W związku z nowym projektem budowlanym w Oslo poszukujemy do legalnej pracy fachowców mających doświadczenie w układaniu papy/folii lub montażu blachy na rąbek

Ilość wakatów: 15. Rozpoczęcie pracy: od 28 sierpnia

Nr ref.: Dekarz/Blacharz 8/17

Obowiązki:
– dekarz – układanie i zgrzewanie folii PVC i papy termozgrzewalnej
– blacharz – montaż blachy na rąbek, wykonywanie obróbek blacharskich

Wymagania:
– min. 2-letnie doświadczenie w zawodzie
– samodzielność w wykonywaniu w/wymienionych obowiązków
– komunikatywny język angielski lub norweski
– mile widziany własny transport

Pracodawca norweski oferuje:
– atrakcyjne wynagrodzenie ( od 210 Nok/h zależne od doświadczenia)
– możliwa długa współpraca
– długie dni pracy
– umowa na warunkach norweskich
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych na adres:

pracanorwegia@a-personell.pl

W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 90059968a21d7669

1 odpowiedź na “Norwegia praca dla dekarzy na budowie w Oslo od zaraz”

  1. Chętnie podjol bym pracę w takiej firmie mam 20lat doświadczenia pokryciach dachowych przebywam w Oslo że swoją brygado