205 NOK/h brutto

Norwegia praca dla operatora wózka widłowego bez znajomości języka

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 sierpnia 2015 01:35

Aktualnie prowadzimy nabór na stanowisko operatora wózka widłowego. Praca w Norwegii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca wymaga od pracownika doświadczenia oraz znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: operator wózka widłowego
Lokalizacja: Norwegia
Wynagrodzenie: 205 NOK/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik przy pomocy wózka widłowego będzie rozwozić towar na terenie magazynu
– zajmowanie się załadunkiem i rozładunkiem paczek

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– doświadczenie minimum 3 letnie, udokumentowane
– dołączenie referencji od poprzednich pracodawców będą dużym atutem
– przyjazd samochodem jest mile widziany
– wcześniejsze zatrudnienie w państwach skandynawskich będzie zaletą
– samodzielne wykonywanie zadań
– umiejętne zarządzanie czasem
– odpowiedzialne podejście do pracy

Oferujemy:
– pracę zmianową na pełny etat
– dobre wynagrodzenie
– pomagamy przy szukaniu zakwaterowania
– pomoc przy organizacji transportu
– podpisanie umowy bezpośrednio z norweskim pracodawcą
– legalną pracę na 3 miesiące

Aplikacja:
Aplikacja poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/operatorzy-wozka-widlowego-do-pracy-w-norwegii-od-zaraz/norwegia/11900822

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-dla-operatora-wozka-widlowego-bez-jezyka-norweskiego/

ID ogłoszenia: 25455ce693560cc7

9 komentarzy na “Norwegia praca dla operatora wózka widłowego bez znajomości języka”

  1. Witam, jesteśmy zainteresowany pracą. Mam 8 letnie doświadczenie.
    Proszę o kontakt.

  2. Witam, mam na imię Adam mam 53 lata. Jestem zainteresowany pracą operator wózka. Posiadam 13 lat doświadczenia w pracy w USA – Nowy Jork ( udokumentowane rozliczeniami income tax oraz social security statement ). Potrafię komunikować się w języku angielskim. Myślę o pracy stałej,
    referencje odnajdę. Pozdrawiam.

  3. Operator wózka widiowego na 18 sierpnia 2015 @ 04:00

    Spełniam wszystkie wymagania jestem chętny podjąć pracę.Proszę o kontakt 609553903

  4. Witam posiadam uprawnienia oraz przez okres 4 lat pracowalem jako operator i byłem jednym z lepszych operatorów . mam jedno pytanie czy ta praca jest na dłuższy okres czy tylko na 3 miesiące jeżeli na dłuższy to jestem zainteresowany ta oferta . pozdrawiam Leszek Dejnak

  5. Witam
    Jestem zainteresowany .Posiadam uprawnienia na wszystkie rodzaje wozkow.
    Proszę o kontakt pod nr telefonu+47 40598098

  6. Witam,
    od 10 lat pracuję jako operator wózka widłowego w magazynach fabryki opon Michelin w Olsztynie. Uczęszczam na kurs j. norweskiego, znam trochę angielski, mam wszelkie uprawnienia, bardzo dobre referencje i jestem zainteresowany pracą w Norwegii. Proszę o kontakt 693998887.
    Pozdrawiam

  7. Witam szukam pracy w Norwegi jako operator wózka. Posiadam uprawnienia na wszystkie rodzaje wózków. Doświadczenia mam 8 lat którego nabrałem w centrum logistycznym w warszawie. Proszę o kontakt.

  8. Krystian Baran na 9 stycznia 2018 @ 11:09

    jestem zainteresowany wasza ofertom mam doswiadczenie na wozku zdobyte w holandi oraz wpolsce dziekuje pozdrawiam

  9. jestem zainteresowany, posiadam kwalifikacje (UDT) 18 lat pracy na wozku widlowym