5400 NOK/h brutto

Norwegia praca dla opiekunki dziecięcej bez znajomości języka Hamar 2016

  • Miasto lub region: Hamar
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 listopada 2015 03:40

Rodzina norweska z miasta Hamar zatrudni opiekunkę dziecięcą bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii na rok 2016 przy opiece nad dwójką dzieci.

Stanowisko: opiekunka dziecięca
Lokalizacja: Norwegia, Hamar
Wynagrodzenie: 5400 NOK/h brutto
Start: od stycznia 2016

Zadania:
– opiekunka będzie zajmować się dwójką dzieci w wieku 8 i 10 lat
– należy kreatywnie spędzać z dziećmi czas
– pomagać w lekcjach
– dokładne obowiązki pracownika zostaną przedstawione po zakwalifikowaniu
– wyjazd w charakterze au-pair

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego bądź norweskiego
– zależy nam na kandydatkach odpowiedzialnych i doświadczonych
– chęć podjęcia pracy w styczniu 2016 roku
– pozostanie u norweskiej rodziny przez okres 12 miesięcy
– zatrudniamy osoby samotne (bez dzieci i męża)
– dobre zdrowie
– bez nałogów
– kobiety w wieku od 18 do 29
– zaradność, kreatywność
– znajomość zasad pierwszej pomocy

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie wypłacane w formie kieszonkowego (5400 NOK/mc)
– podniesienie sowich kwalifikacji
– zatrudnienie na rok czasu
– pracę u sprawdzonej rodziny
– zapewniamy darmowy lot do Norwegii oraz powrót do Polski po zakończeniu umowy
– ubezpieczenie i zakwaterowanie
– wyżywienie

Aplikacja:
Oferty przyjmujemy mailowo na adres:

info@prowork.com.pl

możliwy jest również kontakt telefoniczny pod numerem: 022 323 63 36 w. 23, 502 731 065

Źródło:

ID ogłoszenia: 888563d5bed5a70c