167 NOK brutto/h

Norwegia praca dla par pakowanie ciastek od zaraz Fredrikstad bez języka

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 grudnia 2016 04:49

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii dla par na produkcji przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie w fabryce z Fredrikstad od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz ciastek
Termin: od zaraz
Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia
Stawka godzinowa: 167 NOK brutto na godzinę, natomiast po odjęciu kosztów za zamieszkanie stawka będzie wynosić ok. 146 NOK
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrolowanie jakości produkcji oraz wyrobów
  • ustawianie ciastek po 10 sztuk i wkładanie do maszyny paczkującej
  • niezbędne będzie przestrzeganie zasad BHP

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy w grupie
  • optymizm
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia lub wykształcenie gastronomiczne
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość zasad związanych z produkcją spożywczą

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • odzież roboczą
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • pomoc przy tłumaczeniach dokumentów
  • zatrudnienie na okres 8 tygodni poprzez agencję pracy
  • dla pracowników najsumienniejszych możliwość przedłużenia
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie na miejscu
  • pracę w systemie trójzmianowym

Aplikacja:
Uwaga jest to rekrutacja uzupełniająca. Na miejscu przebywa i pracuje obecnie 10 osób z Polski.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV należy przesłać na adres:

  • palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem: pr/077/2016

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-i-bez-jezyka-we-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 63258476fa909a45

2 komentarze na “Norwegia praca dla par pakowanie ciastek od zaraz Fredrikstad bez języka”

  1. Mocno zainteresowany pracą
    Z doświadczeniem na produkcji ciaskarsko- piekarnicze
    47 lat sumienny prawo jazdy na wózki widłowe
    Gotowy do wyjazdu ” na wczoraj”
    Pozdrawiam

  2. Renata i Zbyszek na 23 stycznia 2017 @ 18:01

    Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Prosimy o kontakt także pod nr tel. +48 797812377