165 NOK/h brutto

Norwegia praca dla par w Bergen bez znajomości języka na produkcji dań gotowych

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2016 00:27

Producent dań gotowych z Bergen zatrudni chętnych do pracy w Norwegii od maja 2016. Zatrudnienie na produkcji dla Polaków bez znajomości języka norweskiego przy pakowaniu i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od maja 2016

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: 165 NOK na godzinę brutto

Liczba stanowisk: 2

Obowiązki:

  • różnego rodzaju zadania produkcyjne w zależności od potrzeby zakładowej
  • osoba będzie przydzielana do zadań prostych, niewymagających długiego wdrażania
  • prace polegają na: kontroli jakości, pakowaniu, układaniu składników, zadaniach magazynowych

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • bezkonfliktowość, umiejętność rozwiązywania konfliktów
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • brak nałogów
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość przyjechania do Gdańska na rozmowę kwalifikacyjną oraz podpisanie umowy

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie na cały czas trwania umowy – zapewnione miejsce w mieszkaniu zupełnie wyposażonym oraz umeblowanym
  • bezpłatny udział w procesie rekrutacyjnym
  • szkolenie pracownicze
  • ubranie do pracy
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • na miejscu pomoc przy formalnościach
  • pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższy formularz:

W tytule prosimy wpisać: “Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-dan-gotowych-bez-jezyka-praca-w-norwegii-dla-par-w-bergen-2016/

ID ogłoszenia: 2885723396bce19c

9 komentarzy na “Norwegia praca dla par w Bergen bez znajomości języka na produkcji dań gotowych”

  1. Jesteśmy gotowi do wyjazdu,jako małżonkowie byśmy chcieli choć na pół roku odbić się od żeczywistości. No i zobaczyć piękną Norwegie.Mój mąż zna język niemiecki w stopniu komunikatywnym. POZDRAWIAMY

  2. Viktoria Brzeska na 4 maja 2016 @ 20:19

    Witam,
    jesteśmy wraz z chłopakiem zainteresowani tą ofertą pracy. Jesteśmy gotowi podjąć zatrudnienie od 1 lipca. Oboje jesteśmy osobami studiującymi, szybko się uczącymi, znamy angielski na poziomie zaawansowanym. Mamy pewne zakwaterowanie na miejscu, w Bergen.
    Prosiłabym o kontakt drogą mailową: vbrzeska@gmail.com lub pod numerem telefonu: 732022461

  3. BARBARA na 9 maja 2016 @ 18:11

    Witam,

    Razem z chłopakiem jesteśmy gotowi zaczać pracę na produkcji, oboje mieszkamy w Norwegii , mówimy po norwesku , angielsku ja jestem po studiach germanistycznych mówię też po niemiecku, pracowaliśmy już wcześniej na produkcji, obecnie oboje szukamy pracy na produckji.

    Bardzo proszę o kontakt baska115@poczta.onet.pl

  4. Michał K na 9 maja 2016 @ 18:57

    Witam, razem z dziewczyną jesteśmy gotowi podjąć pracę od 1 lipca. Pozdrawiam.

  5. Witam serdecznie.
    Wraz z moją narzeczoną jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Jesteśmy chętni podjąć pracę od zaraz i jesteśmy dyspozycyjni, sumienni i mili. Proszę o kontakt drogą meilową oraz pod nr tel. +48729368149.
    Za pozytywne rozpatrzenie mojego zgloszenia serdecznie dziękuję.

  6. Daniel Garski na 20 maja 2016 @ 16:57

    Witam jestem zaiteresowany tom pracom z wykształcenia jestem kucharzem

  7. Witam
    Wraz z kolegą chcielibyśmy podjąć pracę na tym stanowisku, jesteśmy dyspozycyjni w okresie 1-30 czerwca, prosimy o kontakt na nr. 696 294 163
    Pozdrawiam

  8. Witam jestem zainteresowana praca.mam podstawy jez.niemieckiego i pracuje na produkcji.tel.792741796

  9. Witam, jesteśmy z narzeczonym zainteresowani podjęciem pracy w Norwegii. Oboje mamy doświadczenie w pracy zagranicą. Pozdrawiam.