185 NOK/h brutto

Norwegia praca dla płytkarza-cieśli w budownictwie Bergen bez języka norweskiego

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 marca 2017 03:05

Firma budowlana z Bergen poszukuje płytkarza/cieśli do pracy w Norwegii. Ogłoszenie aktualne dla pracowników budowlanych bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany – płytkarz/cieśla
Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia
Zarobki: 185 NOK brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • układanie płytek na wszystkich powierzchniach – ścianach oraz podłogach
  • montowanie ścian działowych z profili szkieletowych
  • montaż izolacji
  • malowanie ścian, szpachlowanie, szlifowanie, tynkowanie
  • kładzenie gipsu
  • fugowanie

Wymagania:

  • wymogiem obowiązkowym będzie znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku i umiejętność wykonywania takich zadań
  • dużą zaletą będzie czynne prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę podpisaną z pracodawcą
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • bardzo dobre zarobki
  • prawo do urlopu
  • pomoc koordynatora
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia w Norwegii
  • pracodawca odprowadza składki oraz podatki

Aplikacja:

Ogłoszenie z załączeniem CV należy przesłać na adres:

  • praca@silverhand.eu z dopiskiem w nagłówku: PG/PCNB21

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/plytkarz-ciesla-atrakcyjna-oferta-w-norwegii-3669563.html

ID ogłoszenia: 89458bb35ae76720