do ustalenia

Norwegia praca dla pokojówki hotelowej bez znajomości języka Kongsberg od zaraz

  • Miasto lub region: Kongsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 lutego 2015 17:47

Aktualnie poszukujemy pomocnika hotelowego/ pokojówki do fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Kongsberg bez znajomości języka urzędowego przy sprzątaniu oraz pomocy w kuchni i przy obsługiwaniu gości.

Stanowisko: Pokojówka hotelowa
Lokalizacja: Norwegia, Kongsberg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– sprzątanie pokoi, holi, pomieszczeń znajdujących się w hotelu
– pomoc w kuchni przy przyrządzaniu potraw
– wydawanie gościom posiłków
– inne prace zlecane przez pracodawcę

Wymagania:
– podzielność uwagi
– osoba energiczna
– pozytywne nastawienie do życia
– miła aparycja
– znajomość języka angielskiego miele widziana
– prawo jazdy na samochód osobowy
– osoba kulturalna, bez nałogów
– umiejętność dokładnego sprzątania
– gotowość do szybkiego wyjazdu

Oferujemy:
– pokój w hotelu
– praca bez znajomości języka
– dobre warunki pracownicze
– dużo pracy
– dobre wynagrodzenie
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: info@svenegjestegard.no

Źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/pokojowka-pomocnik-do-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-w-hotelu-svene/

ID ogłoszenia: 39654cd5fe456527

2 komentarze na “Norwegia praca dla pokojówki hotelowej bez znajomości języka Kongsberg od zaraz”

  1. witam jestem zainteresowana pracą w kuchni lub na pokojach . Obecnie pracuje od 7 lat w kuchni w hotelu 3 gwiazdkowym mam 37 lat .Posiadam prawo jazdy kat B.

  2. aktualne ? prosze o potwierdzenie na meila