169 NOK brutto/h

Norwegia praca dla Polaków od zaraz przy sprzątaniu po remontach Askim

  • Miasto lub region: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 listopada 2016 04:34

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla chętnych ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie w Askim do podjęcia od zaraz przy sprzątaniu po remontach początkowo na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka – pracownik fizyczny
Miejscowość: Askim, Norwegia
Pensja: 169 NOK na godzinę pracy brutto
Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie domów oraz mieszkań prywatnych po remontach
  • obowiązkiem pracownika będzie doprowadzenie powierzchni do czystości, zadania polegają na usuwaniu zabrudzeń po materiałach budowlanych, całkowitym odkurzaniu – również ścian i sufitów oraz myciu podłóg

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodą komunikację
  • zdolność do efektywnej pracy zespołowej
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • duża motywacja, odpowiedzialność, zaradność
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • uczciwe zarobki wypłacane terminowo
  • przeszkolenie pracownicze
  • nowoczesny sprzęt i dobrej jakości chemię gospodarczą
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów za przejazd
  • początkowo umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu
Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.

Michał Korzybski
źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/askim-dam-prace-w-norwegii-przy-sprzataniu-po-remontach-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 131583e44db1d86c

4 komentarze na “Norwegia praca dla Polaków od zaraz przy sprzątaniu po remontach Askim”

  1. Witam razem z koleżanką jestem zainteresowana pracą sprzątania w Norwegii mamy 55 i 47 lat 786024954

  2. Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy mam 22 lat i jestem gotów podjąć tą pracę. Jestem sumienny, pracowity i szybko się uczę nowych rzeczy. Proszę o kontaktu na mój numer tel 604154325

  3. witam .Ja i mój brat jesteśmy zainteresowani tą pracą przy sprzątaniu po remontach bardzo zależy na na pracy proszę tel.96657823 +48606490738

  4. Witam. Jestem zdeterminowany do podjęcia pracy od zaraz. Jestem człowiekiem młodym (32 lata), silnym, posiadam duze doświadczenie w pracach wykończeniowych (remonty), ale i w pracach rolnych (prace sezonowe). Bardzo prosze o kontakt pod nr tel 794696067.
    Bede bardzo wdzieczny za kontakt.
    Pozdrawiam