do ustalenia

Norwegia praca fizyczna bez języka przy rozładunku towarów Sarpsborg

  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 lipca 2015 01:23

Szukamy pracowników fizycznych do pracy w Norwegii przy załadunku i rozładunku towarów na magazynie. Zatrudnienie w Sarpsborg bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Sarpsborg
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Praca polega na rozładowywaniu nowych dostaw oraz na załadunku zapakowanych przesortowanych paczek na samochód dostawczy. Zadania wykonywanie są na magazynie w firmie kurierskiej.

Wymagania:
– możliwość wyjazdu od zaraz
– wytrzymałość fizyczna
– dobra ogólna sprawność organizmu
– angielski będzie mile widziany
– zdolność do pracy w godzinach nocnych
– kandydat musi bez problemów obsługiwać komputer
– umiejętne zarządzanie czasem
– wymagamy posiadania dokumentu potwierdzającego, że kandydat jest niekarany
– przyjazd do Szczecina w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– legalną pracę w Norwegii
– umowa zostaję podpisana z agencją zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– zapewniamy pracę na 3 miesiące
– najlepszym kandydatom zaoferujemy przedłużenie umowy
– zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji
– oferujemy tłumaczenie dokumentów w cenie około 300 NOK (potrącone z pierwszego wynagrodzenia)

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie na maila: Lagerarbeid@fastservice.com z tematem: lagermedarbeider 1/7/2015 Należy pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej ochrony danych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-w-norwegii-na-magazynie-przy-rozladunku-sortowaniu-bez-jezyka-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 5995595b821cecf4

6 komentarzy na “Norwegia praca fizyczna bez języka przy rozładunku towarów Sarpsborg”

  1. Zdzisław Zając na 3 lipca 2015 @ 20:57

    Dzień dobry!
    Bardzo jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Spełniam wszystkie warunki postawione przez pracodawcę. Mam wykształcenie średnie techniczne. Ukończyłem również Uniwersytet Ekologiczny w Warszawie. Mam odpowiednie zdrowie do takiej pracy i długoletnie doświadczenie zawodowe. Ukończyłem roczny kurs języka norweskiego w Polsce i deklaruję wolę jego doskonalenia w Norwegii. Nie mam żadnych nałogów, ani nie byłem karany. Jeśli zostanę wybrany swoją pracą udowodnię, że ten wybór był właściwy. Pozdrawiam
    Zdzisław Zając

  2. Witam serdecznie mam 33 lata 12 letnie doświaczenie w budowlance pracy fizycznej się nie boje szukam każdej pracy w norwegii gdyż mam zamiar tam zostać na stałe ponieważ mam 3 osoby na utrzymaniu a polskie realia nie pozwalają na normalne funkcjonowanie zden1982@gmail.com 733217141

  3. adrian94 na 28 lipca 2015 @ 10:11

    Jestem Osobą rzetelną,pracowitą,sumienną,odpowiedzialną,szybko nawiązuje kontakty w grupie mam doświadczenie w pracy fizycznej oraz za granicą.Prosze o pilny kontakt uszanowanie.
    Tel.790470817
    E-mail:adrianjelen5@wp.pl

  4. krzysiek na 29 lipca 2015 @ 10:51

    dzien dobry,jestem zainteresowany pana oferta pracy.jestem gotowy do wyjazdu w kazdej chwili.prosze o kontakt jesli oferta jest wciaz aktualna.z gory bardzo dziekuje.krzysiek tomczuk

  5. lukaszmikolaj na 17 sierpnia 2015 @ 14:24

    Witam, wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą. Jesteśmy gotowi podjąć pracę w szybkim czasie. Dane kontaktowe do nas: Łukasz 664-899-287 ,
    Mikołaj 512-137-169

  6. podejme prace od zaraz +48605205375