155 NOK brutto

Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka w myjni samochodowej Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 stycznia 2015 21:17

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii dla pracowników fizycznych na myjni samochodowej z Oslo. Zatrudnienie od 2 lutego 2015 bez znajomości języka norweskiego przy myciu i sprzątaniu aut.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Oslo

Zarobki: 155 NOK brutto za godzinę

Start: 2 luty 2015

Obowiązki:

  • Osoba zatrudnione będzie odpowiedzialna za pracę fizyczną przy sprzątaniu i myciu samochodów.
  • Głównymi zadaniami będzie będzie odkurzanie wnętrz, wycieranie kokpitów, mycie szyb i lusterek, woskowanie.
  • Pracownik przy wykonywaniu swoich zadań będzie korzystał z myjki parowej oraz masy detergentów, ścierek i odświeżaczy.
  • Praca zgodnie z życzeniem klienta – niektóre zlecenia są drobne jak odkurzenie i umycie inne kompleksowe z myciem tapicerki.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • obowiązkowość, dokładność
  • sumienne wykonywanie obowiązków
  • duża uczciwość
  • zaświadczenie o niekaralności
  • bezproblemowa umiejętność porozumiewania się w języku angielskim – warunek obowiązkowy

Oferujemy:

  • wsparcie w poszukiwaniach kwatery w pobliżu miejsca pracy
  • brak opłat za rekrutację czy przygotowanie dokumentów
  • wsparcie na miejscu
  • zatrudnienie początkowo na 6 miesięcy

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany tą ofertą pracy prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: e-mail: ArbeidNyheter@yahoo.no z dopiskiem “vask bil ansatt/02/15”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferty-fizycznej-pracy-w-norwegii-na-myjni-samochodowej-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 31054c616e4f399e

3 komentarze na “Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka w myjni samochodowej Oslo”

  1. Kamillo1983 na 16 lutego 2015 @ 09:28

    Witam
    Jestem bardzo zainteresowany Panstwa oferta pracy.Posiadam prawo jazdy kat C . Jestem gotowy do przyjechania w kazdej chwili wlasnym autem . Bardzo prosze o kontakt
    +31 685 098 938

  2. Witam
    Jestem zainteresowany pracą
    Posiadam prawo jazdy kat.b oraz uprawnienia na wózki widłowe
    Proszę o kontakt.: 697-737-635

  3. Witam , mam 47 lat jestem byłym sportowcem bardzo chętnie podjąłbym współprace z państwem . mój nr kontaktowy 519 396 415.