154,20 NOK/h brutto

Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka w pralni od zaraz Bergen 2018

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2018 00:33

Aktualna opcja fizycznej pracy w Norwegii 2018 dla Polaków bez znajomości języka. Chętnie zatrudnimy od zaraz w pralni przemysłowej z Bergen przy obsłudze maszyn.

Stanowisko: pracownik fizyczny w pralni

Miejsce zatrudnienia: Bergen

Start: od zaraz

Płaca: 154,20 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca w prali przemysłowej będzie polegała na obsługiwaniu urządzeń, sortowaniu, pakowaniu, składaniu oraz prasowaniu materiałów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku na miejscu pracy

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pełna samodzielność
  • sumienność i zaangażowanie
  • odpowiedzialne podejście do zadań

Oferujemy:

  • ubezpieczenie dla pracowników
  • zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych za 3500 NOK od osoby
  • zatrudnienie na okres pół roku
  • pracę na podstawie norweskiej umowy z możliwością przedłużenia
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV w języku angielskim lub norweskim na adres e-mail:

ArbeidNyheter@consultant.com z dopiskiem “arbeider/02/18”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-fizyczna-bez-znajomosci-jezyka-w-pralni-z-bergen/

ID ogłoszenia: 4055a85cb1eba0b0

6 komentarzy na “Norwegia praca fizyczna bez znajomości języka w pralni od zaraz Bergen 2018”

  1. Aleksandra Arndt na 3 marca 2018 @ 18:01

    Zainteresowana, wysłałam CV

  2. Witam jestem zaineresowany ofertą pracy prosze o kontakt mailowy.tel numet 462 79 480

  3. zainteresowany

  4. Jestem zainteresowany ,sprawność fizyczna b dobra angielski biegle , doświadczenie w pracy fizycznej nieraz ciężkiej.Mieszkam w Szkocji ale mam gdzie się zatrzymać w Bergen oraz dobre połączenie lotnicze 1gdz.lotu keruj312@gmail.com

  5. Witam ,mieszkam w Bergen i szukam pracy od zaraz
    Angielski bdb.
    Prosze o kontakt.

    +4746273451

  6. jesten terasz w oslo i szukam pracy 98619885