150 NOK/h

Fizyczna praca Norwegia dla Polaków przy roznoszeniu gazet bez języka

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 listopada 2014 01:26

Poszukujemy Polaków bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia do pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla pracowników fizycznych przy roznoszeniu gazet i pakietów reklamowych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia
Wynagrodzenie: 150 NOK/h

Zadania:
Jest to praca fizyczna, która polega na roznoszeniu ulotek i pakietów reklamowych. Zatrudniony dostaje określony rewir, po którym będzie się poruszać.

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– przyjazd własnym autem
– możliwość dopasowania swoich godzin do czasu pracy
– miłe usposobienie
– osoba energiczna, pozytywnie nastawiona do życia i ludzi
– posiadanie odzieży nieprzemakalnej

Oferujemy:
– oferujemy pracę przez 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty)
– podpisanie legalnej umowy o pracę
– dzienny czas poświęcony na rozdawanie gazet wynosi od 2 do 6 godzin.
– możliwość dorobienia
– zdobycie ciekawego doświadczenia
– pracę bez znajomości języka urzędowego

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: schwedadistribusjon@prowe.pl

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-przy-roznoszeniu-gazet-bez-jezyka-norweskiego/

ID ogłoszenia: 662546296d97d310

2 komentarze na “Fizyczna praca Norwegia dla Polaków przy roznoszeniu gazet bez języka”

  1. Przyjmę pracę na 24 listopada 2014 @ 17:00

    Witam,przyjme prace przy roznoszeniu ulotek,gazet .sprawny fizycznie.prosze o kontakt email :dawid.s@spoko.pl lub tel : +4748672683

  2. Jacek Resiak na 8 kwietnia 2015 @ 02:09

    Witam mam na imię Jacek jestem zainteresowany ofertą możliwy wyjazd od zaraz lat 19 jestem bardzo pracowity , dokładny ,szybki bez nałogów cenie w sobie punktualność

    do usłyszenia : 731 495 503