190 NOK / h

Norwegia praca fizyczna jako szklarz – monter okien w Bergen 2018

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 czerwca 2018 08:40

Norweska firma “LevelGroup” poszukuje obecnie doświadczanych szklarzy – monterów okien do podjęcia fizycznej pracy w Norwegii na terenie Bergen.

Prestiżowa i dynamicznie rozwijająca się firma norweska LevelGroup z wieloletnim stażem na rynku pracy,oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego kodeksu pracy, dla wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w zawodzie: Szklarz / Monter okien

Prosimy o przesłanie kompletnego CV ze zdjęciem, w języku angielskim zawierającego okresy zatrudnienia (pracodawca, miejscowość, miesiąc i rok), stanowisko oraz zakres wykonywanych prac, na email: anna.komaniecka@levelgroup.no
Kontakt telefoniczny z biurem w Szczecinie :
+48605498849
Miejsce pracy:Bergen Opis stanowiska:
– Montaż i szklenie okien (PCV,Drewnianych,Aluminiowych)
– Drobna obróbka materiału
– Instalowanie ram okiennych
– Przygotowanie produktów i półproduktów do montażu
– Czyszczenie powierzchni, uszczelnianie
– Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska
– Ewentualnie praca na wysokości i rusztowaniach Wymagania:
– Doświadczenie na stanowisku szklarz/monter okien
– Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne (mile widziane)
– Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub norweskiego
– Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę
– Umiejętność pracy samodzielnej
– Bezkonfliktowa praca w grupie
– Dobra kondycja fizyczna
– Pracowitość i samodyscyplina
– Motywacja do pracy
– Brak nałogów (alkohol) – warunek konieczny !
– Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i zakwaterowania
– Przestrzeganie zasad BHP w miejscu pracy Oferujemy:
– Stawkę 190 NOK/ h
– Kontrakt na 3 tygodnie z możliwością przedłużenia
– Opłaty za zakwaterowanie i przeloty pokrywa pracodawca.
– Zakwaterowanie w domach wynajętych przez firmę
– Samochód służbowy
– Zlecenia u poważnych i profesjonalnych klientów,
– Opieka Konsultanta Personalnego
– Feriepenger – 12% (wakacyjne) Prosimy o załączenie do CV klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 Roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. Z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

ID ogłoszenia: 7335b1f91a141f1d

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez LevelProsjekt

Ostatnie przedmioty dodane przez LevelProsjekt »