162 NOK/h brutto

Norwegia praca fizyczna od zaraz przy melioracji bez znajomości języka Drammen

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 lipca 2017 03:42

Oferta dobrze płatnej fizycznej pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka. Możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz w Drammen przy melioracji rowów.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 162 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie praca w zespole przy melioracji rowów
  • obowiązkiem pracownika będzie wykaszanie traw, usuwanie odpadów i śmieci, odmulanie, itd.

Wymagania:

  • brak problemów ze zdrowiem
  • dobra kondycja
  • brak nałogów
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • gotowość do wyjazdu od zaraz

Oferujemy:

  • ubrania robocze
  • szkolenia wdrażające dla pracowników
  • płatne zakwaterowanie za 2500 NOK miesięcznie
  • pracę od zaraz
    pomoc w załatwianiu spraw formalnych i niezbędnych dokumentów
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony – do końca października 2017

Aplikacja:

Zgłoszenia z dopiskiem “Melioracja, Drammen” należy wysyłać na adres:

marek.piasecki78@gmail.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-w-norwegii-bez-jezyka-przy-melioracji-od-zaraz-drammen/

ID ogłoszenia: 3885977c61ba987b

3 komentarze na “Norwegia praca fizyczna od zaraz przy melioracji bez znajomości języka Drammen”

  1. Melioracja,Drammen na 28 lipca 2017 @ 12:48

    witam ,jestem zainteesowany podjeciem pracy przy melioracji

  2. Witam, jestem w raz z kolegą zainteresowany Pana oferta mamy doświadczenie na podobnym stanowisku. Bardzo proszę o kontakt 533282239

  3. Melioracja rowow na 19 października 2017 @ 15:10

    Witam jestem zainteresowany z dwoma kolegami prosze o kontakt email lub tel 518769815