od 200 NOK brutto/h

Norwegia praca fizyczna od zaraz przy przeprowadzkach bez znajomości języka Tønsberg

  • Miasto lub region: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 października 2022 20:35

Przy przeprowadzkach aktualna od zaraz fizyczna praca w Norwegii. Zatrudnienie w Tønsberg bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie zostanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Tønsberg.

Wynagrodzenie: od 200 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna wykonywana w grupie;
  • zadaniem będzie świadczenie usług związanych z przeprowadzkami;
  • obowiązkiem pracownika będzie dbanie o powierzone mienie oraz bezpiecznych jego transport do miejsca docelowego.

Wymagania:

  • wydajność;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywną znajomością angielskiego;
  • odznaczanie się wysoką kulturą osobistą;
  • brak uzależnień;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • rzetelne wykonywanie swoich zadań;
  • samodyscyplina.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat;
  • norweską umowę;
  • zatrudnienie na okres próbny;
  • dokładne zapoznanie z obowiązkami;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • pracę od zaraz;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc;
  • wypłatę na czas;
  • możliwość wzięcia udziału w programie poleceń pracowniczych.

Aplikacja:

Zgłoszenia z opisem umiejętności i doświadczenia prosimy kierować na adres e-mail:

michal.korzybski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-fizyczna-od-zaraz-przy-przeprowadzkach-tonsberg/

ID ogłoszenia: 454634d98a2763c9