do ustalenia

Norwegia praca fizyczna w Oslo od zaraz przy wykładaniu towaru bez języka

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 września 2015 02:45

Pilnie poszukiwani pracownicy fizyczni do pracy w Norwegii przy załadunku i rozładunku towarów w markecie. Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka norweskiego. Od pracowników wymagamy znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: wt/058/15

Zadania:
– wyszukiwanie produktów na magazynie
– przewożenie palet z towarem na sklep
– wykładanie produktów na półki
– dbanie o estetyczny wygląd produktów
– sprawdzanie zgodności cen z artykułami
– itp.

Wymagania:
– dobre zdrowie
– kandydaci muszą znać język angielski
– dokładność, punktualność, odpowiedzialność
– szybkie zapamiętywanie/uczenie się
– dobre zarządzanie czasem pracy
– umiejętność współpracowania w grupie

Oferujemy:
– jasne warunki zatrudnienia
– dobre wynagrodzenie
– umowę norweską
– 3 miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia umowy
– miejsce do zamieszkania z czynszem, który opłaca pracownik

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania CV na maila: norwayworker@europe.com z tematem: wt/058/15
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-norwegia-w-sklepie-wykladanie-towaru-na-polki-bez-jezyka-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 420560aab44d9a4b

1 odpowiedź na “Norwegia praca fizyczna w Oslo od zaraz przy wykładaniu towaru bez języka”

  1. 797348532 to numer do wymarzonego pracownika dla Panstwa firmy.
    No jedynie z angielskim troche problem, ale do
    przepracowania.
    Pozdrawiam