nie mniej niż 130 NOK za godz.

Norwegia praca fizyczna od zaraz w Oslo przy sortowaniu odpadów bez języka

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 lipca 2015 01:50

Aktualnie szukamy pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii, Oslo od zaraz przy sortowaniu odpadów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: nie mniej niż 130 NOK za godz.
Start: od zaraz
Numer referencyjny: sortowanieodpadow/15/08

Zadania:
Wykonywanie prac fizycznych polegających na ręcznym sortowaniu odpadów. Pracownik dzieli śmieci na konkretne kategorie.

Wymagania:
– doświadczenie przy sortowaniu będzie atutem
– radzenie sobie w trudnych sytuacjach
– szybkie dostosowanie się do panujących warunków
– angielski na dobrym poziomie
– dobra organizacja czasowa
– szybkość wykonywania zadań
– odpowiedzialne podejście do zadań
– wyrobienie norm dziennych
– możliwość szybkiego wyjazdu

Oferujemy:
– zatrudnienie bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
– strój do pracy jest zapewniony
– podpisanie umowy o pracę
– wszystkich kandydatów przeszkolimy z BHP
– pomagamy znaleźć miejsce do zamieszkania na korzystnych warunkach finansowych
– wspieramy podczas wypełniania niezbędnych dokumentów aplikacyjnych
– rozpoczęcie pracy od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV na adres mailowy: ArbeidNyheter@yahoo.no z tematem: sortowanieodpadow/15/08

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oslo-fizyczna-praca-norwegia-przy-sortowaniu-odpadow-na-tasmie-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 10655ba96d7c8b58

2 komentarze na “Norwegia praca fizyczna od zaraz w Oslo przy sortowaniu odpadów bez języka”

  1. Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz Kobieta i mężczyzna bez znajomości języka Szybko się uczymy Duża chęć i motywacja do wyjazdu na stałe 798103717

  2. Witam. Obecnie jestem w Dramen wiec moge bez zadnych komplikacji podjac sie pracy. Chce tu osiasc na stale wiec jestem zainteresowana podjeciem pracy na stale. Pozdrawiam serdecznie.