138,60 NOK/h brutto

Norwegia praca fizyczna w Sarpsborg na magazynie przy rozładunku bez języka

  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 maja 2015 17:07

Firma zajmująca się transportem szuka magazynierów do pracy w Norwegii przy załadunku i rozładunku towarów. Oferta z Sarpsborg bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Sarpsborg
Wynagrodzenie: 138,60 NOK/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– praca zapewniona jest w międzynarodowej firmie kurierskiej działającej w Sarpsborgu
– zadania polegają na rozładunku paczek kurierskim i przenoszeniu ich na magazyn oraz na załadunku na samochód dostawczy paczek przesortowanych
– raportowanie o zaistniałych błędach i niejasnościach

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– dla osób niekaranych z odpowiednim dokumentem
– dobra znajomość języka angielskiego
– chęć pracowania również na zmianie nocnej
– dla osób zaangażowanych, zdyscyplinowanych
– dobre zdrowie
– osobiste stawienie się w Szczecinie w celu podpisania umowy

Oferujemy:
– zapewniamy umowę zawartą z agencją pracy
– zatrudnienie na 3 miesiące
– dla najlepszych pracowników możliwość stałej współpracy
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów
– darmowe zakwaterowanie
– za tłumaczenie dokumentów pobieramy opłatę w wysokości około 300 NOK (pobierane z pierwszego wynagrodzenia)

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez przesłanie CV na maila: Lagerarbeid@fastservice.com z tematem: lagermedarbeider 20/2015.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-fizycznej-pracy-w-norwegii-rozladunek-i-zaladunek-paczek-bez-jezyka-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 712556873d482ac6

3 komentarze na “Norwegia praca fizyczna w Sarpsborg na magazynie przy rozładunku bez języka”

  1. Witam jestem zainteresowany praca , młody 19 lat energiczny Z zapałem do pracy kontakt 661617675

  2. Witam. Jestem bardzo zainteresowany ta praca. Wysłałem już Państwu moje CV w języku angielskim na wyżej podany e-mail około tydzień temu. Jestem bardzo pracowity, uczciwy, sumiennie podchodzę do zleconych mi prac. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury na danym stanowisku. Mogę wyjechać w każdej chwili.
    Pozdrawiam.

  3. Lukasz K na 7 lipca 2015 @ 13:28

    Witam

    Jesteśmy czteroosobowa grupą zainteresowaną Państwa ofertą, nasz wiek to 20 i 19 lat. Jesteśmy zmobilizowani do pracy fizycznej i gotowi od zaraz rozpocząć pracę. Gdyby chcieli Państwo zapoznać się z naszymi CV, prosimy o kontakt mailowy luki0601@gmail.com. Chcielibyśmy również dowiedzieć się, czy jest możliwość skontaktowania się z Państwem telefonicznie w celu pozyskania większej ilości informacji.