176,40 NOK brutto/h

Norwegia praca magazyn z napojami bez znajomości języka od zaraz w Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 września 2021 01:03

Hurtownia z napojami potrzebuje od zaraz magazynierów do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Oslo na magazynie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 176,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień;
  • pracownik będzie zajmował się przenoszeniem skrzynek oraz zgrzewek napojów;
  • pakowanie oraz zabezpieczanie zamówień do wysłania;
  • współpraca z innymi działami;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • zajmowanie się wewnętrznym transportem towarów – praca z wykorzystaniem wózka paletowego.

Wymagania:

  • dobre zdrowie;
  • dostępność od zaraz;
  • wielozadaniowość;
  • rzetelność;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • bez języka norweskiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz;
  • legalną pracę na podstawie norweskiej umowy;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • świadczenia socjalne;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • pełny etat;
  • zakwaterowanie w cenie 4500 NOK na mc od osoby.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać przez formularz na stronie: www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021 z zaznaczeniem opcji: „Magazynier / Komisjoner Oslo”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-z-napojami-oslo/

ID ogłoszenia: 101613ae22d14154