do ustalenia

Norwegia praca na budowie przy wykończeniach glazurnik-kafelkarz

  • Miasto lub region: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2015 15:13

Oferta pracy w Norwegii dla kafelkarzy-glazurników przy pracach remontowych. Zatrudnienie w budownictwie przy kładzeniu płytek dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Norwegia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– przygotowanie podłoża do pracy
– kładzenie płytek
– wykonywanie prac wykończeniowych
– prowadzenie prac porządkowych po zakończonej pracy

Wymagania:
– roczne doświadczenie przy kładzeniu płytek
– od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego bądź norweskiego w stopniu dobrym
– chęć pracowania z grupą ludzi
– punktualne stawianie się w pracy
– dostosowanie się do zasad panujących w firmie
– siła fizyczna
– dokładność, precyzja
– złota rączka

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– legalną prace na norweskich warunkach
– prace w międzynarodowej, dobrze prosperującej firmie
– miejsce do zamieszkania
– organizujemy przejazd do Norwegii
– jasne warunki zatrudnienia
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/kafelkarz_norwegia,ogloszenia,20150330140658.html

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-w-budownictwie-dla-kafelkarza-glazurnika-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 9575534c1fb6854d

1 odpowiedź na “Norwegia praca na budowie przy wykończeniach glazurnik-kafelkarz”

  1. darek1973 na 11 maja 2015 @ 16:23

    Witam, Jestem zainteresowany ofertą pracy. Posiadam dość duże doświadczenie (12 lat),specjalizuje się w :glazura i terakota, karton-gips malowanie szpachlowanie oraz kompleksowe wykańczanie wnętrz. Pracowałem w Norwegii 3 lata(Oslo). Proszę o kontakt pod numerem 723515660 bądź na adres mailowy : dzimi1973@gmail.com