do uzgodnienia

Praca Norwegia na magazynie AGD od zaraz bez znajomości języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 marca 2016 01:48

Ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie ze sprzętem AGD przy zbieraniu zamówień. Oferta z Fredrikstad do podjęcia od zaraz dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • prace fizyczne związane z rozładunkiem towarów na magazynie
  • zbieranie zamówień
  • przeliczanie stanów magazynowych jeżeli zajdzie taka potrzeba
  • uaktualnianie systemu komputerowego

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • obowiązkowo posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • posiadanie zaświadczenia o niekaralności, wydanego w przeciągu ostatnich 30 dni
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • pomoc polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • zapewnione zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 5000 NOK miesięcznie – dla osób niezainteresowanych zakwaterowaniem możliwość samodzielnego zorganizowania kwatery
  • umowa o pracę na 6 miesięcy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci prosimy przesyłać zgłoszenia na poniżej podany adres:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 15/2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-agd-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 90156e8789756f56