220 NOK brutto/h

Norwegia praca na magazynie od zaraz z językiem angielskim – Material/Logistic Coordinator, Haugesund

  • Miasto lub region: Haugesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 listopada 2020 12:19

W miejscowości Haugesund od zaraz propozycja podjęcia ciekawej pracy w Norwegii na magazynie jako Material/Logistic Coordinator ze znajomością języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie.

abimo to międzynarodowa spółka z doświadczeniem, prowadząca operacje w Europie (Norwegia, Islandia, Szwecja, Dania, Francja, Niemcy, Belgia, Holandia) i zajmująca się usługami najwyższej jakości, takimi jak selekcja i rekrutacja personelu technicznego takiego jak INSPEKTORZY, INŻYNIEROWIE oraz OPERATORZY.

Na potrzeby realizacji projektów zagranicznych poszukujemy osób na stanowisko:

Material/Logistic Coordinator

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Planowanie, organizowanie i kontrolowanie przepływu surowców, materiałów i półproduktów,
Przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu,
Koordynacja z platformą / dostawcami / magazynem w celu zapewnienia terminowej dostawy sprzętu na platformę,
Statusowanie i raportowanie wszystkich otwartych zapotrzebowań i zamówień dla przypisanych platform lub przydziałów,
Komunikacja z dostawcami w sprawie zamówień i dostarczanie aktualnych informacji o dostawach do platformy,
Współpraca z właścicielami platform wiertniczych / koordynatorami materiałów, zarządzanie operacjami i logistyką w zakresie statusu wysyłek.

WYMAGANIA
Doświadczenie w logistyce w branży naftowo-gazowej,
Posiadanie norweskiego certyfikatu na lifty – warunek konieczny,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
Doskonała znajomość obsługi komputera,
Mile widziana znajomość programu MIPS,
Mile widziane wykształcenie wyższe w kierunku logistyki i transportu.

OFERUJEMY
Atrakcyjne wynagrodzenie na warunkach norweskich,
Umowę o pracę,
Długoterminowe zatrudnienie,
Pracę w dogodnym systemie rotacyjnym,
Zakwaterowanie, transport i wyżywienie,
Opiekę koordynatora podczas trwania projektu.

WYMAGANE DOKUMENTY
Zgłoszenia poprzez kliknięcie poniższego przycisku „zgłoś się”. Prosimy o załączenie dokumentów aplikacyjnych na swoim profilu.

Prosimy również o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących klauzuli:
Obowiązkowo:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).
Opcjonalnie:
– Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez YABIMO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tarnowie (administrator danych osobowych) zgodnie z ustawą 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t. j. Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

YABIMO informuje, że każdy Kandydat do pracy ma prawo dostępu do treści Danych Osobowych oraz do ich poprawiania, aktualizacji, podglądu i edycji w każdym czasie lub prawo żądania trwałego ich usunięcia.

ID ogłoszenia: 4615f96b630863f8

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: NataliaYabimo
  • Zarejestrowany od: 26 października 2020

Inne przedmioty dodane przez NataliaYabimo

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez NataliaYabimo »