do ustalenia

Norwegia praca na magazynie pry załadunku towarów Drammen od zaraz

  • Miasto lub region: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 lutego 2015 04:40

Dam fizyczną pracę w Norwegii na magazynie przy załadunku i rozładunku towarów. Oferta dla pracownika fizycznego od zaraz w okolicach Drammen (Lierstranda). Konieczna znajomość języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, okolice Drammen
Wynagrodzenie: do ustalenia
Liczba stanowisk: 1
Rozpoczęcie: marzec 2015

Zadania:
– ręczny załadunek i rozładunek towarów
– rozmieszczanie towaru na półkach magazynowych według określonych zasad
– porządkowanie magazynu

Wymagania:
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– posiadanie kwalifikacji do obsługi wózków widłowych
– odpowiedzialne podchodzenie do zadań
– samodzielność, punktualność, zdyscyplinowanie
– siłą fizyczna
– brak przeciwwskazań od lekarza do wykonywania prac fizycznych
– porozumiewanie się w języku norweskim (mowa i pismo)
– umiejętność współpracowania z grupą

Oferujemy:
– konkurencyjne stawki godzinowe
– dobre warunki pracownicze
– przyjazną atmosferę
– pomoc w pierwszych dniach
– wdrożenie w system działania firmy
– szkolenia wprowadzające
– legalną pracę od zaraz

Aplikacja:
Poprzez stronę: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=55943319

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/logistyka-praca-w-norwegii-na-magazynie-przy-rozladunku-zaladunku-od-zaraz-drammen/

ID ogłoszenia: 16154e78e291ede8

2 komentarze na “Norwegia praca na magazynie pry załadunku towarów Drammen od zaraz”

  1. adam.wlazlo@gmail.com na 9 marca 2015 @ 22:41

    Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Jeśli jest jeszcze aktualna to proszę o kontakt 790291654

  2. grzegorz i artur na 8 maja 2015 @ 12:52

    witam angielski w stopniu komunikatywnym silni i wytrzymali fizycznie nie bojacy sie ciezkiej pracy z doswiadczeniem w sektorze budowlanym i wlasnym lokum w norwegii kontakt 0048505597284 lub dlilerczesci@gmail.com dziekuje i pozdrawiam