do ustalenia

Norwegia praca na produkcji bez znajomości języka przy montażu zabawek Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2015 00:30

Fabryka z Oslo szuka 8 osób bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii na linii produkcyjnej przy montażu zabawek. Zatrudnienie już od września na około 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: wrzesień
Liczba stanowisk: 8
Numer referencyjny: nw/039/15

Zadania:
– pracownik będzie zajmować się łączeniem elementów zabawek
– zadania związane będą również z kontrolowaniem jakości produktów
– zgłaszanie o zaistniałych błędach produkcyjnych
– zadania magazynowe
– porządkowanie stanowiska pracy

Wymagania:
– zaplanowanie wyjazdu na wrzesień
– możliwość pozostania w Norwegii do końca listopada
– angielski na poziomie komunikatywnym
– posiadanie doświadczenia będzie dodatkowym atutem
– osoby bez nałogów
– zdolność do pracy w grupie

Oferujemy:
– pracę tymczasową na norweskich zasadach
– zakwaterowanie opłacane przez pracownika (koszta zostają potrącone z wynagrodzenia)
– w pierwszych dniach zapewniamy szkolenia przygotowujące
– oferujemy możliwość skorzystania z naszej oferty transportowej do Norwegii
– wspieramy podczas wypełniania formalności

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych na maila: norwayworker@europe.com w tytule należy podać numer referencyjny: nw/039/15

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-na-produkcji-montazu-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 4155d781dc16b81

6 komentarzy na “Norwegia praca na produkcji bez znajomości języka przy montażu zabawek Oslo”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany pracą. Planuje wyjazd do Norwegii na dłuższy czas.język angielski komunikatywny w mowie i piśmie.

  2. Do składania zabawek na 24 sierpnia 2015 @ 13:29

    Jestem zainteresowana pracą na powyższym stanowisku. Pracowałam już z Norwegii w Kristiansund przy łososiu a dokładnie przy pakowaniu i wysyłaniu. Proszę o kontakt. Mój nr tel. to 662 118 459.

  3. Witam jestem zainteresowany to pracą w fabryce zabawek,proszę o kontakt tel.690209814, 504752311.Dziękuję

  4. Adrian Hołowczyc na 26 sierpnia 2015 @ 23:23

    Witam,

    jesteśmy wraz z kolegą zainteresowani tą ofertą pracy, ile wynosi wynagrodzenie oraz jaki jest kosz zakwaterowania?

    Pozdrawiam

  5. Witam! Jestem zainteresowana wraz z bratem ofertą pracy. Ja mam 27 lat a brat 24…jesteśmy uczciwi,chętni do pracy i bardzo Nam zależy na podjęciu pracy. Proszę o kontakt. Pozdrawiam