176 NOK/h brutto

Norwegia praca na produkcji karmy dla ryb bez znajomości języka Kopervik

  • Miasto lub region: Kopervik
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 grudnia 2015 22:30

Zatrudnimy od stycznia 2016 2 Polaków bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Oferta na produkcji przy tworzeniu karmy dla ryb. Stanowisko aktualne na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Kopervik
Wynagrodzenie: 176 NOK/h brutto
Start: od stycznia 2016
Numer referencyjny: produksjonsarbeider/01/16

Zadania:
– pracownik ma za zadanie sporządzać mieszanki karmy według określonych proporcji
– należy sprawnie obsługiwać maszyny do granulacji
– sporadyczne kontrolowanie wyrobów pod względem jakości
– pakowanie produktów
– porządkowanie stanowiska pracy

Wymagania:
– należy znać język angielski na poziomie komunikatywnym
– zdolności matematyczne (szybkie przeliczanie jednostek miar i wag w pamięci)
– zaplanowanie wyjazdu na styczeń 2016 roku
– możliwość pozostania w Norwegii na 3 miesiące
– kandydaci z doświadczeniem są mile widziani
– niezawodność, punktualność
– posiadanie referencji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– podpisanie umowy bez pośredników
– miejsce do spania na 3 miesiące (połowę czynszu pokrywa pracodawca)
– zapewniamy niezbędne szkolenia wprowadzające oraz BHP
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie NNW
– pomoc przy prawidłowym wypełnieniu dokumentów

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV napisanego po angielsku bądź norwesku na maila: ArbeidNyheter@yahoo.no z tematem: produksjonsarbeider/01/16

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-karmy-dla-ryb-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-kopervik-2016/

ID ogłoszenia: 7656608c0750485

6 komentarzy na “Norwegia praca na produkcji karmy dla ryb bez znajomości języka Kopervik”

  1. Witam czy kobiety też są brane pod uwagę jeżeli tak to ja jestem zainteresowana ofertą pracy. Proszę o kontakt na e-mail, za co serdecznie dziękuję.

  2. Dzień dodry jestem zainteresowany praca mam 33lata jestem osoba nie pijaca nie palącą posiadam uprawnienia na wozek widłowych i ładowarek teleskopową jestem sumienny i pracowity nawet jak trzeba to zapllace za możliwość pracy

  3. Małzeństwo ok.40, zdecydowani, mobilni.

  4. witam jestem zainteresowany panstwa ofertom jestem gotowy od zaraz mam aktualny num norweski w urzedzie prosze o kontakt pozdrawiam dominik num 789257883

  5. Witam,mam38l.jestem zainteresowany tą pracą.Od zaraz.