169 NOK za godz. brutto

Norwegia praca na produkcji przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2015 14:02

Producent ciastek z Bergen od zaraz szuka pakowaczy do pracy w Norwegii. Oferta z Bergen na linii produkcyjnej przy pakowaniu bez znajomości języka norweskiego. Od pracownika oczekujemy doświadczenia i znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 169 NOK za godz. brutto
Ilość stanowisk: 10
Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:
– stanie przy taśmie i pakowanie ciastek oraz przekąsek słonych
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
– sprawdzanie jakości produktów
– zgłaszanie o błędach
– utrzymywanie porządku na stanowisku

Wymagania:
– konieczne jest posiadanie rocznego doświadczenia na danym stanowisku
– znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
– osoba energiczna, pozytywnie nastawiona do życia
– wytrzymałość fizyczna
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i ruchowe
– dokładne wykonywanie zadań
– staranność, obowiązkowość, punktualność
– możliwość pracy po godzinach oraz w soboty (w razie konieczności)
– posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej przetłumaczonej na język norweski

Oferujemy:
– możliwość zrobienia badań do celów sanitarnych w Norwegii w cenie około 400 NOK
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji zatrudnienia
– legalną pracę na norweskich zasadach
– pomagamy przy szukaniu zakwaterowania w jak najkorzystniejszej cenie
– udzielamy również pomocy przy wypełnianiu dokumentów niezbędnych do podjęcia pracy za granicą
– oferujemy pracę na czas określony

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na maila: biuro@workingservice.pl w tytule proszę wpisać: Norwegia praca na produkcji Bergen.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-ciastek-praca-w-norwegii-od-zaraz-z-jezykiem-angielskim-bergen-2015/

ID ogłoszenia: 91654c1edec8045a

9 komentarzy na “Norwegia praca na produkcji przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka Bergen”

  1. Patryk Krawczyk na 24 stycznia 2015 @ 01:46

    Witam , jestem chętny do podjęcia każdej pracy , proszę o kontakt pod nr.607439633 lub mail – patryk0141@op.pl

  2. mateusz GG na 25 stycznia 2015 @ 12:19

    witam jestem zainteresowany oferta moj nr 0048535170048

  3. Witam,

    wspólnie z chłopakiem poszukujemy pracy za granicą. Mam 23 lata, a chłopak 27.

    Jesteśmy pracowici, silnie zmobilizowani do pracy, nie pijący, nie palący. Jesteśmy gotowi do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu.

    Obecnie pracuje na kontroli jakości; moim głównym zadaniem jest pilnowanie produkcji sortowania owoców, oraz wysyłanie towarów.

    Liczymy na kontakt z Państwa strony.
    tel: 795-050-559

  4. Witam , jestem chętny do każdej pracy , proszę o kontakt pod nr. +4796811993

  5. Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą. Jestem chętny od razu wyjechać. Proszę o kontakt 512728245

  6. marek1992 na 3 lutego 2015 @ 13:15

    Witam jestem zainteresowany wasza oferta dotychczas pracowalem w zakladach miesnych sokolow s a na oddziale Denish Crowny na stanowisku pakowacz przez 15 miesiecy posiadam aktualne badania sanepidu jesli byli bysie zaintereswowani moja osoba prosze o kontakt email marianek1622@o2.pl Pozdrawiam

  7. witam serdecznie ponad 8 lat pracuje w jednej firmie w UK jednak szukam pracy w Norwegii,mam rozne doswiadczenia i Angielskie certyfikaty prosze o kontakt

  8. Witam szukam pracy moge wyjechac w kazdej chwili podejmie się kazdej pracy . 501 708 474