162,85 NOK/h

Norwegia praca na produkcji przy rybach w Brandasund od zaraz bez języka norweskiego

  • Miasto lub region: Brandasund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 grudnia 2014 18:14

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie w Brandasund na produkcji rybnej przy filetowaniu łososia przy taśmie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Brandasund
Wynagrodzenie: 162,85 NOK/h
Numer referencyjny: Fil/NOR/12.2014

Zadania:
Zatrudniony będzie głównie odpowiedzialny za patroszenie i filetowanie łososia. Pracownik dodatkowo zajmie się pakowaniem ryb i ich kodowaniem.

Wymagania:
– gotowość do natychmiastowego wyjazdu
– posiadanie doświadczenia na danym stanowisku jest konieczne
– język angielski w stopniu podstawowym
– chęć podjęcia pracy za granicą
– osoba odpowiedzialnie podchodząca do zadań
– ogólny dobry stan zdrowia

Oferujemy:
– podpisanie umowy według norweskich zasad
– zatrudnienie od zaraz do 30 grudnia
– dla zainteresowanych możliwość przedłużenia umowy
– zapewniamy ubezpieczenie
– zakwaterowanie w cenie 3500 NOK/mc
– oferujemy 22,5 godziny pracy w ciągu tygodnia

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać w formie CV na maila: air.szczecin@adecco.com

Źródło:

ID ogłoszenia: 75754830ab95aeb6

2 komentarze na “Norwegia praca na produkcji przy rybach w Brandasund od zaraz bez języka norweskiego”

  1. Witam, proszę o kontakt ze mną na mój nr tel:93994805 z góry dziękuję Krzysztof

  2. witam mam doswiadczenie w zawodzie 10 lat ,znajomosc jezyka angielskiego .prace podejme od zaras nr tel.797132653 prasze o kontakt z gory dziekuje