do ustalenia

Norwegia praca na produkcji żywności dla Polaków od zaraz w Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 marca 2015 04:14

Poszukujemy od zaraz „skoczków” do tymczasowej pracy w Norwegii przy pomocy w zadaniach produkcyjnych. Oferta ze Stavanger dla 2 Polaków ze znajomością języka norweskiego i doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Stavanger
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba pracowników: 2

Zadania:
Zatrudnienie odbywa się w charakterze skoczka. Pracownik na tym stanowisku jest odpowiedzialny za wspomaganie prac produkcyjny, a więc wykonuje wszystkie zadania, które zostaną zlecone przez przełożonego.

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku jest wymagane
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– dbanie o higienę
– szybkość uczenia się
– osoba samodzielna
– umiejętność współpracowania z grupą osób
– język norweski w dobrym stopniu (w mowie i piśmie)
– chęć rozpoczęcia pracy zmianowej

Oferujemy:
– umowa zostaje zawarta bezpośrednio z norweskim pracodawcą
– legalne zatrudnienie z dobrymi warunkami finansowymi
– szkolenia pracownicze
– możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
– dobre warunki zatrudnienia
– świadczenia socjalne

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza na stronie: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=55759053
Możliwy jest również kontakt mailowy w języku norweskim: stavanger@proffice.no

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-tymczasowa-praca-norwegia-na-produkcji-zywnosci-w-stavanger/

ID ogłoszenia: 23555102c7461c31