160-180 NOK brutto/h

Praca Norwegia od zaraz bez znajomości języka Baerum na produkcji kosmetyków

  • Miasto lub region: Baerum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 października 2015 01:41

Oferujemy pracę w Norwegii przy produkcji kosmetyków. Zatrudnienie w Baerum dla Polaków bez znajomości języka norweskiego przy pakowaniu, kontroli jakości oraz magazynowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Baerum, Norwegia

Stawka godzinowa: 160-180 NOK brutto na godzinę

Opis stanowiska:

  • różnego rodzaju nieskomplikowane prace produkcyjne zależące od aktualnego zapotrzebowania
  • pakowanie, kontrola jakości
  • paletowanie, magazynowanie
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • brak problemów z pracą zmianową, również na zmiany nocne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane zgłoszenia od osób w pełni mobilnych z własnym samochodem
  • doświadczenie przy pakowaniu lub pracach magazynowych
  • zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • pracę w młodym i ambitnym zespole w którym część stanowią Polacy
  • po pomyślnie przebytem okresie próbnym możliwość podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • wysokie zarobki oraz dodatki na poczet mieszkania
  • pracodawca organizuje zakwaterowanie płatne 4000 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem CV należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • norwayworker@europe.com

W tytule prosimy wpisać: nw/063/15

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-przy-produkcji-kosmetykow-baerum-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 3235628d9bc80c98

3 komentarze na “Praca Norwegia od zaraz bez znajomości języka Baerum na produkcji kosmetyków”

  1. jestem zainteresowana oferta pracy mam doświadczenie na produkcji 6 miesiency w dani pakowanie czeklady bardzo prosę o kontakt tel.+48606672381 pozdrawiam Maria Skibiak

  2. Jestem zainteresowany od zaraz.Proszę o kontakt

  3. Witam jestem zainteresowana wasza oferta pracy od zaraz.Pozdrawiam