167 NOK/h brutto

Norwegia praca od zaraz dla par bez znajomości języka pakowanie pierników Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 listopada 2017 02:06

Chętnie zatrudnimy we Fredrikstadzie od zaraz Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu pierników świątecznych. Oferta pracy w Norwegii dla par na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Fredrikstad, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 167 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie ciasteczek świątecznych przy linii produkcyjnej
  • praca będzie polegała na nadzorowaniu jakości produktów oraz umieszczaniu ich w maszynie pakującej
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się obsługą oraz czyszczeniem urządzeń

Wymagania:

  • zdolność utrzymywania porządku na miejscu pracy
  • umiejętność pracy w grupie
  • dobra kondycja
  • co najmniej podstawowa znajomość zasad BHP przy pracy z żywnością
  • zaletą będzie doświadczenie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne
  • gotowość do pracy na zmiany

Oferujemy:

  • szkolenia dla pracowników
  • płatne zamieszkanie niedaleko pracy
  • ubrania robocze
  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie poprzez agencję na 3 miesiące

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV w języku angielskim na adres:

palitelig.rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule “pr2/011/2017”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-piernikow-bez-jezyka-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 8085a0b05132cfa5