145 NOK brutto/h

Norwegia praca od zaraz jako pomoc kuchenna bez znajomości języka w Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 lipca 2022 21:29

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii dla pomocy kuchennej. Zatrudnienie 2022 w restauracji z Oslo bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 145 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w restauracji jako pomoc kuchenna;
  • wykonywanie różnych prac na kuchni oraz praca na zmywaku;
  • wykonywanie zadań zlecanych na bieżąco przez przełożonego.

Wymagania:

  • zdolność do pracy pod presją;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • sumienne, solidne i odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych, jeżeli będzie taka konieczność;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • wysoka kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia swoich kwalifikacji;
  • komplet odzieży;
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy;
  • bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
  • ubezpieczenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można kierować na adres e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-dla-pomocy-kuchennej-od-zaraz-w-oslo-bez-jezyka-norweskiego/

ID ogłoszenia: 82762d6f46066248