od 155 NOK brutto/h

Norwegia praca od zaraz magazyn zabawek bez znajomości języka Stavanger

  • Miasto lub region: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2022 04:02

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Norwegii na magazynie hurtowni zabawek. Zatrudnienie w Stavanger dla magazynierów bez języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: od 155 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań pomocniczych;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • rozładowywanie dostaw;
  • wystawianie dokumentów oraz zbieranie zamówień;
  • obsługa wózków, skanerów oraz komputera itp.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • sumienne, zaangażowane wykonywanie zadań;
  • rzetelność i wydajność;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia;
  • mile widziana pełna mobilność;
  • dobra kondycja;
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcja przedłużenia dla najlepszych;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • świadczenia socjalne;
  • legalne zatrudnienie;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK na mc od osoby;
  • płatny urlop wypoczynkowy.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-hurtownia-stavanger/

ID ogłoszenia: 64662646dd91c047