od 205 NOK brutto/h

Norwegia praca od zaraz na budowie dla glazurników-kafelkarzy Kristiansand

  • Miasto lub region: Kristiansand
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 marca 2019 19:33

Pracodawca z Kristiansand poszukuje pracowników do pracy w Norwegii, jako glazurnik na budowie. Zatrudnienie możliwe do podjęcia od zaraz dla Polaków z zapewnioną atrakcyjną stawką godzinową i bardzo dobrymi warunkami umowy.

Stanowisko: glazurnik na budowie.

Lokalizacja: Kristiansand.

Wynagrodzenie: od 205 NOK brutto na godzinę, co zależy od doświadczenia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie kładzenie płytek, glazury i terakoty.

Wymagania:

  • minimum 3 lata doświadczenia w kładzeniu płytek/terakoty/glazury;
  • samodzielność;
  • warunkiem koniecznym jest znajomość j. angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym;
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego samochodu;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy w krajach skandynawskich.

Oferujemy:

  • norweskie warunki umowy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość odbycia długoterminowych kontraktów i możliwe są długie dni pracy;
  • stabilnego pracodawcę;
  • wsparcie urzędowo – administracyjne.

Aplikacja:

CV w j. angielskim z załączonymi referencjami pisemnymi albo telefonicznymi należy przesłać na adres:

rekrutacja@es-perfekt.pl z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref.: Glazurnik.

W dokumentach należy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez ES-Perfekt w celach przyszłych rekrutacji”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-na-budowie-dla-glazurnikow-kristiansand-2019/

ID ogłoszenia: 7415c8a6a3e589af

2 komentarze na “Norwegia praca od zaraz na budowie dla glazurników-kafelkarzy Kristiansand”

  1. jestem zaiteresowany oferta jako płytkarz moge przesłac referencje po kontakcie telefonicznym staz 17 lat jako płytkarz

  2. grzegorz porada na 29 marca 2019 @ 19:27

    Witam,interesuje mnie oferta jako flisslegger,pracuję w Norwegii 8 lat,posiadam norweski fagbrew ,komunikuję się w języku norweskim,na co posiadam certyfikat z folkeuniwersytet.