195 Nok/h

Norwegia praca od zaraz na budowie dla monterów fasad w Østfold

  • Miasto lub region: Ostfold
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 września 2017 23:50
  • Wygasa: 7 dni, 17 godzin

Do podjęcia od zaraz pilna praca w Norwegii na budowie jako monter fasad szklanych i aluminiowych. Zatrudnienie w rejonie Østfold z językiem angielskim lub norweskim na poziomie komunikatywnym.

W związku nowymi pracami w regionie Ostfold, poszukujemy do legalnej pracy na stanowisku:

Monter Fasad Szklanych i Aluminiowych

Ilość wakatów: 8
Miejsce pracy: Norwegia
Nr ref.:Monter 9/17

Obowiązki:
– montaż szklanych lub aluminiowych fasad

Wymagania:
– min. 2-letnie doświadczenie w wymienionym zawodzie
– umiejętność pracy samodzielnej
– komunikatywny język angielski lub norweski
– mile widziany własny transport

Pracodawca norweski oferuje:
– atrakcyjne wynagrodzenie od 195Nok/h
– możliwa długa współpraca
– umowa na warunkach norweskich
– pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych na adres:
pracanorwegia@a-personell.pl

W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.
Umieszczenie w CV zgody jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 7759a560c413b20