do uzgodnienia

Norwegia praca od zaraz na budowie jako glazurnik-kafelkarz przy wykończeniach Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 grudnia 2019 19:28

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Norwegii na budowie jako glazurnik-płytkarz. Zatrudnienie przy wykończeniach w Bergen dla dyspozycyjnych budowlańców. Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania.

Stanowisko: glazurnik.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • zadanie pracownika będzie wykonywanie prac związanych z wykończaniem łazienek, a w tym będzie montowanie membran, fugowanie;
  • pracownik będzie układał glazurę na dużych powierzchniach, np. hotele, budynki użyteczności publicznej itp.

Wymagania:

  • przynajmniej 3 lata udokumentowanego doświadczenia w pracy jako glazurnik;
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu komunikatywnym;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na terenie Bergen;
  • norweskie warunki zatrudnienia;
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania oraz przy kwestiach urzędowych;
  • narzędzia oraz odzież roboczą.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Bergen na budowie jako glazurnik proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

www.infopraca.pl/praca/glazurnik/norwegia-bergen/14753102

ID ogłoszenia: 6835df1160ba85f1