165 NOK brutto/h

Norwegia praca od zaraz na magazynie z kosmetykami bez znajomości języka Oslo

  • Miasto lub region: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 02:56

Dla magazynierów oferta pracy w Norwegii aktualna od zaraz także bez znajomości języka. Zatrudnienie w Oslo na magazynie z kosmetykami przy zbieraniu zamówień. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na magazynie z kosmetykami i artykułami drogeryjnymi;
  • wspieranie różnych prac magazynowych, np. zbieranie zamówień, rozładowywanie dostaw.,, wprowadzanie danych do systemu komputerowego itp.

Wymagania:

  • chęć uczenia się i podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodzielność;
  • zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • rzetelność;
  • motywacja do pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 3600 NOK miesięcznie od osoby;
  • świadczenia socjalne;
  • norweską umowę o pracę;
  • zdobycie doświadczenia oraz nowych umiejętności;
  • wsparcie przy sprawach urzędowych.

Aplikacja:

Umowa podpisywana jest w oddziale w Szczecinie.

Brak opłat za rekrutację, a za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów opłata jest pobierana z pierwszego wynagrodzenia, około 300 NOK.

Zgłaszać można się pod adresem:

LagerarbeidBemanning@fastservice.com z dopiskiem: „lagermedarbeider 06/2019″.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-na-magazynie-z-kosmetykami-oslo/

ID ogłoszenia: 4805d163296d2bee

2 komentarze na “Norwegia praca od zaraz na magazynie z kosmetykami bez znajomości języka Oslo”

  1. dorissdoro na 11 lipca 2019 @ 12:03

    Jestem zainteresowana ofertą czy mogłabym otrzymać adres mailowy na który mogę wysłać cv i zdobyć więcej informacji?

  2. Witam jestem zaiteresowany oferta pracy mozna prosic o kotakt