166 NOK za godzinę brutto

Norwegia praca od zaraz na produkcji dań mrożonych bez języka Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 stycznia 2017 02:11

Propozycja pracy w Norwegii w fabryce dań mrożonych dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie w Bergen możliwe od zaraz na produkcji z zakwaterowaniem bezpłatnym na czas umowy.

Stanowisko: pracownika na produkcji

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 165 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca w fabryce będzie polegała na przygotowywaniu gotowych dań mrożonych oraz wykonywaniem zadań zgodnie z zapotrzebowaniem pracodawcy
  • obowiązkiem pracownika będzie układanie składników oraz pakowanie gotowych produktów
  • osoba zatrudniona będzie za kontrolę jakości, obsługę urządzeń oraz prace na magazynie

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w produkcji żywności
  • możliwość pracy w systemie zmianowym, także w nocy
  • status osoby niekaranej
  • możliwość natychmiastowego wyjazdu
  • brak uzależnień
  • zdolność pracy w grupie
  • pozytywne nastawienie i chęć do pracy
  • gotowość do stawienia się w Gdańsku w celu podpisania umowy

Oferujemy:

  • bezpłatne miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
  • pomoc w załatwianiu formalności
  • brak opłat rekrutacyjnych
  • pomoc polskiego rezydenta
  • kompleksowe szkolenia
  • ubrania robocze

Aplikacja:

Drodzy kandydaci aplikować należy wypełniając formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2017, należy zaznaczyć opcję “Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2017”.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/produkcja-dan-mrozonych-bez-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-bergen-2017/

ID ogłoszenia: 972587d25a50434b

15 komentarzy na “Norwegia praca od zaraz na produkcji dań mrożonych bez języka Bergen”

  1. Witam . jestem zainteresowany praca na produkcji. mam doswiadczenie na stanowisku produkcyjnym. nie posiadam nałogów i mówię po angielsku
    Pozdraiwam

    • Joanna Pluta na 30 stycznia 2017 @ 22:10

      Jestem zainteresowana ta praca praktycznie od zaraz aktualnie przebywam w Niemczech ale przylecieć do Begren to nie problem.
      Angielski dawno nie używany ponieważ w ostatnich dwóch latach niemiecki.
      Mój numer kontaktowy +4915214981438

  2. Barbara michniuk na 17 stycznia 2017 @ 21:55

    Jestem w Bergen szukam pracy,ale nie będę mogła dostarczyć wymaganych dokumentów np o niekaralności, czy to problem?Język angielski raczej wystarczający. Czy są granice wiekowe?

  3. Witam,jestem Agnieszka,
    Wiem,że szukacie pracownika takiego jak JA,
    Nie zmarnujcie tej szansy,
    Oto mój telefon(+48) 662 337 420
    Czekam i Pozdrawiam !

  4. Witam jestem gotowy do pracy od zaraz.

  5. Jestem chętna. Mój nr 517 597 202

  6. wyrażam chęć do podjęcia pracy,jestem osobą pracowitą i odpowiedzialną mój numer tel.512741332

  7. Witam. Jestem w Bergen, czy wówczas stawiennictwo w Gdańsku w celu podpisania umowy jest konieczne? Czy jednak jest możliwość załatwienia tego na miejscu? I jak jest dokładnie z poświadczeniem o niekaralności? Ponieważ stąd nie mam jak załatwić zaświadczenia. Chcę podjąć pracę, dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

  8. Witam,jestem Barbara.
    Przebywam w bergen,jestem gotowa do podjęcia pracy w każdej chwili.Jezyki-angielski,rosyjski,włoski.Czy tu na miejscu mogłabym zgłosić się na rozmowę? Pozdrawiam.

  9. produkcja dań mrozonych na 30 stycznia 2017 @ 20:47

    Jestem w Bergen mogę podjąć pracę od zaraz.Jezyk angielski.Pozdrawiam-Barbara

  10. Witam Jestem zainteresowana pracą na produkcji. Proszę o kontakt , mój e-mail liana.joanna@op.pl

  11. Teresa Cierlik na 12 lutego 2017 @ 18:49

    Mieszkam w Bergen i uczę się języka norweskiego. Jestem gotowa do podjęcia pracy.

  12. Elżbieta Nagnajewicz na 14 lutego 2017 @ 12:00

    Jestem gotowa do pracy od zaraz. Mam własne zakwaterowanie oraz własny samochód. Jestem osobą doskonale zorganizowaną i bardzo pracowitą Język angielski w stopniu komunikatywnym.
    Proszę o pozytywna odpowiedź.

    tel. 47 46395711

    elusia402@wp.pl

  13. Witam jestem zainteresowana pracą, proszę o kontakt tel. kom. 696 410 012

    Anna

  14. Jesteśmy zainteresowani ofertom pracy pracowaliśmy na produkcji przy mięsie w niskiej temperaturze i gotowi do wyjazdu od zaraz w parze prosze o kontakt 576 062 058