175 NOK/h brutto

Norwegia praca od zaraz operator wózka widłowego bez znajomości języka 2018 Bergen

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lipca 2018 00:01

Oferujemy atrakcyjną pracę w Norwegii 2018 na stanowisku operatora wózka widłowego. Od zaraz możliwość zatrudnienia w Bergen dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: operator wózka widłowego

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 175 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na magazynie polegająca na obsługiwaniu wózka widłowego, rozmieszczaniu produktów, przygotowywaniu dostaw oraz transportowaniu towarów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za współpracę z innymi działami

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • świetna organizacja
  • zdolność utrzymywania porządku na stanowisku pracy
  • preferowane są osoby z doświadczeniem
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • ważne uprawnienia na wózki widłowe
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • konkurencyjne zarobki wypłacane terminowo
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • pracę od zaraz końca roku
  • pomoc rezydenta
  • zamieszkanie za 4000 NOK

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z tytułem “Operator wózka widłowego, Bergen. Imię i nazwisko” na adres:

soknadansatte@fastem.com

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-z-jezykiem-angielskim-jako-operator-wozka-widlowego-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 4295b40c099d1cd0

Linki sponsorowane

5 komentarzy na “Norwegia praca od zaraz operator wózka widłowego bez znajomości języka 2018 Bergen”

  1. Witam! Jestem bardzo zainteresowany Państwa ogłoszeniem. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych oraz ważne uprawnienia. Proszę o kontakt. Pozdrawiam

    Mateusz Władyczański

  2. Michał Ochman na 11 sierpnia 2018 @ 15:05

    Witam!
    Jestem zainteresowany ogłoszeniem. W styczniu dostałem uprawnienia na wózki widłowe i w tym momencie mam 3 miesiące doświadczenia.
    Proszę o kontakt.

    Pozdrawiam,
    Michał Ochman

  3. Sebastian Tworko na 25 sierpnia 2018 @ 16:20

    Witam serdecznie. Jestem bardzo zainteresowany ogłoszeniem pracy i bardzo chętny do pracy. Posiadam uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego, proszę o kontakt. Pozdrawiam.

  4. tej 92812066
    jestem zainteresowana praca prosze o kojtakt szwed.katarzyna.13@gmail.com
    posiadam crtyfikat T1-T4
    mieszkam na miejscu w Bergen
    Pozdrawiam Katarzyna Szwed

  5. Witam znajduje sie aktualnie w Bergen . Posiadam skandynawskie licencje na wózki widlowe wszelkiego rodzaju . Proszę o kontakt .