167 NOK brutto/h

Norwegia praca od zaraz pakowanie ciastek bez znajomości języka Fredrikstad

  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 czerwca 2016 02:44

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie w fabryce z Fredrikstad dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz

Liczba wakatów: 2 – mile widziana para

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: 167 NOK brutto na godzinę

Rozpoczęcie: od zaraz

Zadania:

  • po przejściu szkolenia pracownik będzie zajmował się obsługą taśmociągu
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości oraz pakowanie
  • pracownik układa w stosy ciastka i wkłada do maszyny paczkującej

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • możliwość pracy na 3 zmiany
  • odpowiedzialność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość pracy w szybkim tempie
  • przestrzeganie zasad BHP
  • znajomość systemu ISO 2200 lub HACCP będzie mile widziane
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku lub wykształcenie gastronomiczne
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim lub norweskim

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie na okres 8 tygodni za pośrednictwem agencji pośrednictwa pracy
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych, również urzędowych
  • przeszkolenie pracownicze
  • uniform służbowy
  • niezbędne środki ostrożności – rękawiczki, fartuchy, płyny dezynfekcyjne, czepki, maseczki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CV i zgodną na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym na adres:
palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/033/2016

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-pakowanie-ciastek-bez-jezyka-fredrikstad-od-zaraz-2016/

ID ogłoszenia: 365575584446dde0

4 komentarze na “Norwegia praca od zaraz pakowanie ciastek bez znajomości języka Fredrikstad”

  1. Z bratem jedtesmy w cieszkej sytuacji finasowej prosze nam pomuc w znalezieniu pracy 507686540

  2. Wraz z dziewczyną (ja 20, ona 19) poszukujemy pracy na okres wakacyjny od konca czerwca do konca sierpnia. Nie boimy sie pracy fizycznej. Jesteśmy odpowiedzialni i pracowici.

  3. Daniel, praca norwegia na 21 czerwca 2016 @ 21:58

    Witam, chciałbym wraz z dziewczyną aplikować na podane stanowisko. Posiadamy własny środek transportu oraz jesteśmy w stanie podjąć pracę od zaraz. Jesteśmy pracowici, sumienni i uczciwi. (nr tel 516526599)

  4. Proszę o odpowiedz w sprawie pracy. Mogłabym ją rozpocząć od zaraz.