169 NOK/h

Norwegia praca od zaraz pakowanie łososia w Bergen bez znajomości języka

  • Miasto lub region: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 stycznia 2015 04:36

Od zaraz szukamy 10 pakowaczy bez znajomości języka norweskiego do pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Bergen dla Polaków przy pakowaniu i filetowaniu łososia na linii produkcyjnej w przetwórni.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: 169 NOK/h
Ilość miejsc: 10

Zadania:
– obrabianie ryb
– filetowanie
– dzielenie na porcje
– ważenie
– układanie na tackach
– wkładanie tacek z kawałkami łososia do maszyny pakującej
– dbanie o porządek na stanowisku

Wymagania:
– doświadczenie przy pracach z rybami jest mile widziane
– chęć podjęcia zatrudnienia w miejscu o obniżonej temperaturze
– sprawne dłonie
– szybkość uczenia się nowych rzeczy
– wytrzymałość fizyczna
– kandydaci powinni cechować się duża motywacją
– energiczność, zapał do pracy

Oferujemy:
– pracę w międzynarodowej firmie
– zatrudnienie już od lutego
– szkolenia wprowadzające
– wdrożenie w system działania firmy
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: biuro@workingservice.pl w tytule wpisując: pakowanie łososia Norwegia 2015.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-dam-prace-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-lososia-bergen-2015/

ID ogłoszenia: 66554add5155368d

14 komentarzy na “Norwegia praca od zaraz pakowanie łososia w Bergen bez znajomości języka”

  1. Jarosław Szumnnarski na 9 stycznia 2015 @ 16:45

    Witam jestem zainteresowany Pastwa oferta

    Z Poważaniem

  2. Jestem zainteresowany pracą od zaraz 609642373

  3. Doświadczenie sumienność brak nałogów tel 602834002

  4. Doświadczenie, brak nałogów jestem zainteresowany pracą tel: 517663821

  5. Witam!
    Jestem bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy.
    Bardzo szybko przyswajam wiedzę, jestem dokładną, pracowitą i energiczną osobą.
    Proszę dać mi szansę pracy a na pewno nie zawiodę.

    denis44@op.pl
    tel: 600 377 307
    Pozdrawiam

  6. Witam, jestem zainteresowany państwa oferta, sumienność i brak nałogów tel.537314581

  7. Andrzej Natonek na 13 stycznia 2015 @ 21:56

    witam.Jestem zaiinteresowany oferta.Mam rodzine,zatem zapalu do pracy mi nie zabraknie.Tel,+48692483892.Poozdrawiam.

  8. Witam nazywam się michal mam 23 lata I jestem zainterysowane wasza oferta.mieszkam w nesttun jestem silna i bardzo zmotywowana osoba i podjęcia pracy od zaraz!!!!
    46595149

  9. Dajcie znać a jjadę od zaraz. 507811795.

  10. pakowanie łososia Norwegia 2015.

    Curriculum vitae
    Dane osobowe:

    Imię i nazwisko: Daniel Wojciechowski
    Data urodzenia: 01.12.1971
    Adres: 60-335 Poznań ul. Grochowska 120b/9

    Stan cywilny: żonaty

    Kontakt:
    Adres e-mail : siwekas38@onet.pl
    Numer telefonu : +48 886554874

    Wykształcenie zawodowe:
    1986-1990 Zespół Szkół Zawodowych Poznań ul. Raszyńska

    Doświadczenie zawodowe:
    1986-1990 -Tapicer samochodowy “Tapicerstwo Samochodowe” Adam Kalinowski
    1993-2014- “Opmot Serwis” Piotr Stelmaszewski

    Kwalifikacje i umiejętności:
    Prawo jazdy kat. B
    Obsługa klimatyzacji samochodowej
    Wulkanizacja Opon PERFEKT

    Cechy osobiste:
    Odpowiedzialny
    Punktualny
    Sumienny
    Komunikatywny
    Lubię pracę w zespole

    Hobby:
    Wędkarstwo, gry komputerowe, filmy, majsterkowanie

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z
    Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych.

  11. Kamillo1983 na 17 lutego 2015 @ 12:40

    witam jestem barszo zaintereswoany praca . bardzo prosze o kontakt +31 685 098 938

  12. witam mam zdolności manualne bez nałogów gotowy do wyjazdu tel .694525604

  13. pracowałam przy rybach lubię prace w niskiej temperaturze proszę o kontakt tel.606672381

  14. witam posiadam nr .personalny jestem zdrowy i chętnie podejmę prace bardzo proszę o kontakt tel 694887744